Ciężarna Kasia Glinka szykuje się do ślubu. Pokazała suknię. Obłędna kreacja podkreśliła jej brzuszek

Kasia Glinka w sukni ślubnej

Kasia Glinka w sukni ślubnej

Kasia Glinka jest w ciąży. Wkrótce nie tylko zostanie mamą, ale także stanie na ślubnym kobiercu. Niedawno pokazała się w białej sukni. Czy to ją włoży w tym ważnym dla siebie dniu?

Kasia Glinka, to jedna z popularniejszych polskich aktorek, która jest bardzo oszczędna w informowaniu o swoim życiu prywatnym. Kiedy media donosiły o jej ciąży, uparcie milczała. Głos zabrała w momencie, kiedy nie dało się dalej ukrywać rosnącego brzucha, a jej oczekiwanie na dziecko przeszło na bezpieczny etap:

Kochani chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie , który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia…nie chciałam się ukrywać , z resztą choćbym chciała już się nie da. Po prostu chciałam powiedzieć Wam kiedy jest już bezpiecznie. Ja nie do końca odnajduję się w czasach w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności – pisała pod jednym ze zdjęć.

Kasia Glinka w białej sukni. Jak wygląda?

Ojcem dziecka Kasi jest jej narzeczony, Jarosław Bieniecki. Para nie tylko zostanie rodzicami, ale szykuje się do ślubu, który mają wziąć w najbliższym czasie. Wydaje się, że przygotowania są na ostatniej prostej, czego dowodem może być zdjęcie, które Glinka opublikowała na swoim Instgramie.

Pokazała się w przepięknej, błyszczącej sukni ślubnej, długiej do ziemi i przylegającej do ciała, eksponującej rosnący brzuszek, która świetnie sprawdziłaby się, by stanąć w niej przed ołtarzem. Za jej projekt odpowiadała Viola Piekut.

Nie jest łatwo ubrać kobietę w ciąży. Wiecie, że najwygodniej jest w dresach lub legginsach 🙂 Tu odstaje, tam uwiera, generalnie zawsze jest coś do zatuszowania. Dlatego właśnie do niej mam ogromne zaufanie. @violapiekut nikt nie zrobi tego lepiej i w dodatku z ogromnym wyczuciem. Ściskam wszystkie Mamuśki !!! – podpisała zdjęcie gwiazda.

Suknia spodobała się ukochanemu Kasi, który na zdjęcie zareagował prostym, ale bardzo wymownym komentarzem:

Genialna – napisał Jarosław Bieniecki.

Jego opinię podzielili internauci, którzy pod adresem przyszłej mamy pozostawili mnóstwo pozytywnych wpisów, w których pisali, że:

  • Wow rewelacja, fantastyka, obłędnie Pani Kasiu.
  • Wygląda Pani kwitnąco!
  • Jesteś przepiękna.
  • Nic nie widać żeby była Pani w ciąży. Ten strój pięknie podkreśla Pani zgrabne ciało.
  • Ładnemu we wszystkim ładnie, a z brzuszkiem najpiękniej.

Czy w tej kreacji aktorka stanie przed ołtarzem? Jeśli tak, byłby doskonałym wyborem.

Zobacz także: Ciężarna Katarzyna Glinka na salonach! Była w centrum uwagi, wszyscy patrzyli na jej brzuszek


Kasia Glinka pokazała suknię ślubną

Kasia Glinka pokazała suknię ślubną

Kasia Glinka pokazała brzuszek

Kasia Glinka pokazała brzuszek

Katarzyna Glinka - Każda koszula pomaga 2019

Katarzyna Glinka - Każda koszula pomaga 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×