Kasia Cichopek zdradziła tajemnicę swojej sukni ślubnej! Poleciała po nią na drugi koniec świata!

Kasia Cichopek o sukni ślubnej

Kasia Cichopek o sukni ślubnej

Suknia ślubna Kasi Cichopek

Ślub Kasi Cichopek i Marcina Hakiela był jednym z najgłośniejszych w historii polskiego show-biznesu. Wydarzenie relacjonowały media plotkarskie w całym kraju, a para zdobiła czołówkę najchętniej kupowanego w tamtym czasie numeru Vivy!, w której opowiedziała o swoich uczuciach, ceremonii i hucznym weselu w górach. Z tego też powodu 2008 rok zdecydowanie należał do najgorętszej pary jaką wylansował Taniec z gwiazdami w Polsce.

10 lat później Cichopek i Hakiel podsumowali dekadę swojego małżeństwa na łamach Gali. Małżonkowie opowiedzieli o swoim związku przypominającym historią amerykańską komedię romantyczną. W trakcie rozmowy nie mogło zabraknąć wspomnień z przeszłości, a ściślej mówiąc – z momentu, na który czeka każda panna młoda, czyli wyboru sukni ślubnej.

Okazuje się, że Kasia w poszukiwaniach kreacji swoich marzeń poleciała aż do Stanów Zjednoczonych. Aktorka M jak miłość doskonale wiedziała, że na to, jak wygląda będzie patrzył cały kraj. Ostatecznie zadania stworzenia sukni podjął się Maciej Zień, który mistrzowsko spełnił wszystkie oczekiwania Cichopek:

Przed ślubem wszyscy mnie pytali, jak wygląda moja suknia ślubna, a ja odpowiadałam: „Nie wiem”. Kilka tygodni wcześniej polecieliśmy do USA w podróż przedślubną. Uznałam, że tam na pewno uda mi się coś wybrać, ale niczego nie znalazłam. Wtedy zadzwonił Maciej Zień i powiedział, że ma coś dla mnie. I rzeczywiście okazało się, że suknia jego projektu wygląda dokładnie jak ta, którą sobie wymarzyłam.

Kasia w wywiadzie dla Gali przyznała również, że ma wyjątkowe szczęście do mężczyzn. Nie tylko polski projektant stworzył kreację jej marzeń, ale – przede wszystkim – Marcin Hakiel wzorowo wpisuje się w pojęcie „partnera idealnego”:

Marcin panuje nad organizacją naszej codzienności, bo mnie zdarza się bujać w obłokach – skwitowała dumna z męża Kasia.

Przypomnijmy, że Cichopek i Hakiel są rodzicami dwójki dzieci – 9-letniego syna Adama i 5-letniej córki Heleny.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel o trudnych początkach swojego związku: „Zarzucano nam, że udajemy”

Kasia Cichopek zbojkotowała wybory? Zamiast fotki przy urnie pokazała coś znacznie ciekawszego

Zdumiewająca metamorfoza Kasi Cichopek. Na starych zdjęciach aż ciężko ją rozpoznać!


Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel obchodzą 7. rocznicę ślubu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel obchodzą 7. rocznicę ślubu

Suknia ślubna Kasi Cichopek

Suknia ślubna Kasi Cichopek

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel obchodzą 7. rocznicę ślubu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel obchodzą 7. rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×