Karolina Szostak pozuje z mamą, a internauci pieją z zachwytu. Seniorka zmieniła fryzurę, która odjęła jej lat

Karolina Szostak i jej mama

Karolina Szostak i jej mama

Karolina Szostak pokazała zdjęcia z mamą. Intetnauci twierdzą, że wyglądają jak siostry. Maryla Szostak przeszła metamorfozę – ma nową fryzurę, która odjęła jej lat. Zobacz, jak teraz wygląda.

O Karolinie Szostak zaczęło się robić coraz głośniej, gdy kilka lat temu przeszła ogromną metamorfozę, zrzucając ponad 30 kg. Stała się prawdziwą seksbombą i przykładem dla innych kobiet. Aby utrzymać zgrabną sylwetkę, prezenterka musi co jakiś czas trzymać się restrykcyjnej diety.

W ostatnim czasie los nie oszczędza atrakcyjnej gospodyni sportowych wiadomości. W marcu Karolina rozstała się z partnerem. Zmiany w życiu prywatnym przypłaciła utratą dodatkowych kilogramów. Niestety oprócz głosów zachwytu nad nową sylwetką gwiazdy, w komentarzach pod jej zdjęciami pojawiły się także bardzo krytyczne i przykre słowa:

Tak przykro patrzeć.. Kiedyś była Pani pięknie zaokrąglona, zawsze wesolutka, uśmiechnięta, a teraz smuteczki malują się na twarzy..

Karolina Szostak z mamą. Maryla przeszła metamorfozę

Ogromny wpływ na Karolinę ma jej mama – Maryla Szostak. Podobno to ona zmotywowała córkę do podjęcia zmian w swoim życiu. Panie są w bardzo zażyłych relacjach, uwielbiają spędzać ze sobą czas i jeździć wspólnie na wakacje. Ostatnio wybrały się na wycieczkę do Zakopanego, aby świętować urodziny seniorki. W górach kibicowały polskiej kadrze w walce o podium na Mistrzostwach Europy w siatkówce.

Internauci nie przeszli obojętnie obok wspólnego zdjęcia pań Szostak:

  • Córka jak mama lub mama jak córka
  • Ma Pani piękną mamusię.

Karolina na swoim Instagramie zamieściła jeszcze więcej zdjęć z wyjazdu. Dzięki fotorelacji wiemy, że jest bardzo podobna do matki. Internauci twierdzą, że wyglądają jak siostry albo koleżanki. Nie sposób też nie zauważyć, że mama Szostak przeszła metamorfozę – znacznie skróciła włosy. W modnym od kilku sezonów bobie wygląda jeszcze lepiej. Ostre cięcie odjęło jej co najmniej 10 lat.

Mama? Serio? Myślałem, że siostra albo jakaś koleżanka – napisał jeden z obserwatorów.

Mama Karoliny nie ukrywa przywiązania do córki – często komentuje jej zdjęcia. Jeden z ostatnich wpisów jest bardzo wzruszający i potwierdza ich bliską relację:

Dziękuję bardzo córeczko, dzięki Tobie mój świat jest piękny.


Karolina Szostak z mamą

Karolina Szostak z mamą

Karolina Szostak z mamą

Karolina Szostak z mamą

Karolina Szostak z mamą

Karolina Szostak z mamą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×