Modelowo zgrabna Karolina Szostak w seksownym bikini kusi francuskich plażowiczów! Wyspa św. Małgorzaty należała tylko do niej!

Karolina Szostak

Karolina Szostak wróciła już ze swoich wakacji z Francki, dziennikarka rzuciła się w wir pracy. W przerwach wspomina jednak swój wakacyjny wypad na wyspę św. Małgorzaty. Gwiazda wkleiła szałowe zdjęcie na którym pozuje w zmysł

Karolina Szostak przez ostatnie tygodnie przebywała na urlopie, podczas którego zawitała do upalnej Francji. Prezenterka serwisów sportowych opalała się na niebiańskich plażach w Cannes, prężyła także swoje boskie ciało na wyspie świętej Małgorzaty. Ten pobyt gwiazda wspomina ze szczególnym sentymentem. Na profilu Karolinki pojawiła się bowiem niepublikowana wcześniej genialna fotka, na której odchudzona gwiazda Polsatu pręży się jak mityczna bogini Afrodyta.

Szostak wygląda obłędnie, ma na sobie jedynie seksowny czarny kostium, który okazale zaprezentował każdy skrawek jej ponętnego ciała. Karolina pod zdjęciem dała sentymentalny komentarz.

Wspomnienie wakacji we Francji. Wyspa św.Małgorzaty  – napisała Karolina

Do tak gorącego looku Szostak założyła stylowe okulary, rozpuściła swoje lśniące długie włosy i w tak zmysłowej wersji kusiła szczupłym ciałem turystów. Nic dziwnego, że właśnie ta fotka wywołała wśród jej fanów spore poruszenie. Internauci nie szczędzili Karolince komplementów. Fani w większości byli zaczarowani seksownym widokiem swojej idolki, która od czasu wielkiej metamorfozy dzielnie trzyma talię osy.

  • Rewelacja
  • Prawdziwa i piękna
  • Zacnie
  • Boskie bikini i ogólnie boskie ciało!
  • Petardaaaa

Koniecznie zobaczcie sami, naprawdę warto!

 

Karolina Szostak nie oszczędza na swoim wizerunku! Gwiazda Polsatu szaleje w butiku Chanel jak Jennifer Aniston! Jej karta kredytowa poszła w ruch!

Karolina Szostak prosto z wakacji wylądowała w luksusowej klinice! Po zabiegu cała w skowronkach wraca do pracy! [WIDEO]

Karolina Szostak była molestowana w warzywniaku koło Polsatu! Podzieliła się przerażającą historią


Karolina Szostak pokazała się w bikini we Francji

Karolina Szostak pokazała się w bikini we Francji

Opalona Karolina Szostak w bikini

Opalona Karolina Szostak w bikini

Karolina Szostak spalona na skwarkę w Cannes

Karolina Szostak spalona na skwarkę w Cannes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×