Karolina Szostak przeszła wakacyjną metamorfozę! Gwiazda Polsatu w nowej fryzurze wygląda o wiele młodziej!

Karolina Szostak

Karolina Szostak niedawno wróciła ze swoich wakacji we Francji. Opalona i bardzo wypoczęta rzuciła się już w wir pracy w Polsacie. Najpiękniejsza prezenterka sportowa zmieniła fryzurę. Zobacz jak się zmieniła.

Karolina Szostak w swojej dziedzinie nie ma właściwie żadnej konkurencji. Atrakcyjna prezenterka serwisów sportowych od kilku lat zajmuje tron najpiękniejszej, wszystko na to wskazuje że szybko tego miejsca nie zwolni. Obecnie gwiazda w fenomenalnej formie wróciła z urlopu do pracy. Karolina jest pięknie opalona, nadal ma szczupłą i bardzo wysportowaną sylwetkę, zatem w szklanym ekranie wygląda jak Miss Polski.

Dziennikarka po powrocie z Francji odwiedziła już luksusową klinikę urody, w której skorzystała z kilku modnych wśród gwiazd zabiegów. To jednak nie wszystkie zmiany, jakie prezenterka zafundowała sobie po wakacjach. Okazuje się, że uwielbiana przez męską część widzów Szostak, zmieniła także fryzurę. Karolina rozjaśniła swoje długie włosy, ale przede wszystkim obcięła i pocieniowała grzywkę. W takim nowym wizerunku gwiazda zaprezentowała się na zdjęciu wraz z ekipą dziennikarzy sportowych Polsatu. Karolina zdradziła, że w nowej fryzurze pojawiła się w spocie reklamującym jesienną ramówkę stacji.

Pod zdjęciem odmienionej Karoliny jest już mnóstwo komplementów, fani dziennikarki natychmiast wyrazili zachwyt nad nowym lookiem swojej idolki. Nikogo to nie dziwi, bowiem Karolina faktycznie wygląda olśniewająco.

Mała zmiana odmłodziła ją o kilka lat.

Sami zobaczcie!

Karolina Szostak prosto z wakacji wylądowała w luksusowej klinice! Po zabiegu cała w skowronkach wraca do pracy! [WIDEO]

Karolina Szostak była molestowana w warzywniaku koło Polsatu! Podzieliła się przerażającą historią

Modelowo zgrabna Karolina Szostak w seksownym bikini kusi francuskich plażowiczów! Wyspa św. Małgorzaty należała tylko do niej!

 


Karolina Szostak obcięła grzywkę

Karolina Szostak obcięła grzywkę

Karolina Szostak obcięła grzywkę

Karolina Szostak obcięła grzywkę

Karolina Szostak pokazała się w bikini we Francji

Karolina Szostak pokazała się w bikini we Francji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×