Karolina Pisarek przeprowadza się do nowej willi. Do samych butów przydałaby się oddzielna garderoba. Ile ona ich ma!

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek przeprowadziła się z narzeczonym do nowego domu. Przy okazji pokazała, ile posiada par butów. Ten widok robi wrażenie.

Karolina Pisarek to jedna z największych gwiazd programu Top Model. Jurorzy byli zachwyceni blond pięknością niemal od pierwszych chwil. Nic więc dziwnego, że przez kolejne etapy szła jak burza. Ostatecznie dotarła do wielkiego finału, w którym przegrała jedynie z Radkiem Pestką. Po udziale w telewizyjnym show nie próżnowała. Zaczęła chodzić na coraz to kolejne castingi, a także wyjeżdżała na kontrakty za granicę.

Do pełni szczęścia brakowało jej już jedynie mężczyzny. Początkowo modelka nie trafiała zbyt dobrze. Najpierw spekulowano o jej relacji z Damianem Kordasem. Wkrótce zaczęła spotykać się z Danielem Kenji Matsunagą, który jest Filipińczykiem. Ich uczucie nie przetrwało, a oficjalnym powodem rozstania były odmienne wizje ich wspólnej przyszłości. Z czasem okazało się, że prawdziwy powód jest nieco bardziej brutalny. 24-latka wielokrotnie była zdradzana przez mężczyznę.

Mimo traumatycznych doświadczeń gwiazda nie czekała długo z kolejnym związkiem. Jej nowym chłopakiem został pochodzący z Brazylii Jaimie Camara. Jakiś czas później zerwali. Obecnie Karolina jest w szczęśliwym związku z Rogerem Sallą, który jest synem miliardera. 28-latek po kilku miesiącach był już pewien swoich uczuć. Postanowił więc oświadczyć się swojej ukochanej. Gwiazda nie wahała się ani chwili i niemal od razu wsunęła na palec pierścionek.

Karolina Pisarek pokazała przeprowadzkę. Ile ona ma butów!

Karolina i Roger postanowili zamieszkać razem. W tym celu wspólnie zakupili willę, która znajduje się na jednym z zamkniętych osiedli w Warszawie. Posiadłość ma dwa piętra i posiada pięć sypialni, cztery łazienki, a nawet siłownię. Jak udało się ustalić Pudelkowi, para za te luksusy musiała zapłacić ok. 5 milionów złotych. Obecnie zakochani są w trakcie przeprowadzki.

Pisarek prężnie rozwija swoje konto na Instagramie. Jej profil śledzi prawie 900 tysięcy osób. To tam relacjonuje przeprowadzkę do domu marzeń. Szczególną uwagę zwróciła ilość butów, jaką posiadają ona i Roger. Do przewiezienia ich wszystkich potrzeba naprawdę dużego auta.

Więc tak wygląda rozpakowywanie garderoby z butami. Te są moje, a tutaj są Rogera, także Roger nie jest wcale gorszy, jeśli chodzi o ilość swoich butów. Nieźle – podsumowała modelka.

Zobaczcie zdjęcia.


Karolina Pisarek pokazała, ile ma par butów

Karolina Pisarek pokazała, ile ma par butów

Karolina Pisarek pokazała, ile ma par butów

Karolina Pisarek pokazała, ile ma par butów

Karolina Pisarek pokazała, ile ma par butów

Karolina Pisarek pokazała, ile ma par butów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×