Kanye West jeszcze spotyka się z najgorętszą singielką w branży. O nowym romansie już huczy w mediach

Kanye West

Kanye West

Kanye West rozstał się z Kim Kardashian. Podobno już wyleczył złamane serce. Zagraniczna prasa donosi, że spotyka się z przepiękną modelką. O kim mowa?

Kanye West i Kim Kardashian pobrali się w 2014 roku. Urządzili bajkowe przyjęcie weselne, na które zaprosili mnóstwo gości. Ceremonia odbyła się we Włoszech. Główną gwiazdą wieczoru był Andrea Bocelli. Wykonał piosenkę z dedykacją dla pary młodej. Jakiś czas później małżonkowie pozowali do sesji ślubnej, której efekt zaprezentowano na łamach amerykańskiego Vogue’a. 

Kanye i Kim wychowują czworo dzieci: North, Sainta, Chicago oraz Psalma. Chociaż wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zakłócić ich rodzinnego szczęścia, małżonkowie postanowili się rozstać. Podobno tę trudną decyzję podjęła celebrytka, która przez ostatnie lata próbowała ratować związek. W pewnym momencie zabrakło jej sił i z tego zrezygnowała:

Doszło do tego, że od miesięcy nie spędzali czasu razem jako małżeństwo. Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło – mówił informator magazynu E!.

Kardashian w połowie lutego złożyła pozew o rozwód. West po czasie odpowiedział na pismo żony i przedstawił jej swoje warunki. Domaga się m.in. wspólnej opieki prawnej nad dziećmi naprzemiennej w systemie 50/50.

Kanye West spotyka się z prawdziwą ślicznotką

Podobno Kanye West długo nie narzekał na samotność. DeuxMoi donosi, że na jego drodze stanęła prawdziwa ślicznotka, jedna z piękniejszych modelek na świecie Irina Shayk. Chociaż sami zainteresowani nie odnieśli się do tych spekulacji, Rosjanka dość aktywnie działa w social mediach. Właśnie tam podzieliła się sesją zdjęciową, która rozgrzewa do czerwoności.

Modelka pozuje w lustrze i prezentuje atuty swojej sylwetki. Ma na sobie jedynie skromny strój kąpielowy oraz czapkę z daszkiem, która zakrywa jej twarz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez irinashayk (@irinashayk)

Internauci w komentarzach nie szczędzą komplementów pod jej adresem:

  • Wyglądasz cudownie. Jaka piękna figura.
  • Prezentujesz się perfekcyjnie. Nie mogę się napatrzeć.
  • Przecudnie wyglądasz. Widać, że sporo ćwiczysz, bo wyglądasz zachwycająco.

Czy to Kanye West stoi za tym, że Irina Shayk dodaje tak odważne fotografie? Chociaż raper milczy, zagraniczna prasa zauważyła, że przestał nosić obrączkę. Tym gestem pokazał, że nie ma szansy na to, by wrócił do swojej żony.


Irina Shayk chwali się swoim ciałem

Irina Shayk chwali się swoim ciałem

Irina Shayk chwali się swoim ciałem

Irina Shayk chwali się swoim ciałem

Irina Shayk chwali się swoim ciałem

Irina Shayk chwali się swoim ciałem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×