Kaja Śródka i Patryk Mikiciuk pokazali zdjęcie ze ślubu. Towarzyszyli im najbliżsi przyjaciele

Ślub Kai Śródki i Patryka Mikiciuka

Ślub Kai Śródki i Patryka Mikiciuka

Kaja Śródka i Patryk Mikiciuk na ślubie

Kaja Śródka po rozstaniu z Borysem Szycem zaczęła układać swoje życie na nowo u boku Patryka Mikiciuka. Zakochani dwa lata temu zostali rodzicami. W maju 2014 roku Kaja urodziła syna Teodora, który stał się jej oczkiem w głowie. Projektantka zadedykowała dla niego całą serię ubrań. Serwisy poświęcone modzie szybko okrzyknęły małego Fasola jednym z najbardziej stylowych dzieci w kraju.

Chociaż uczucie Śródki i Mikiciuka kwitnie, para na razie nie planuje ślubu. Co prawda, niedawno pojawiły się plotki o planach zawarcia związku małżeńskiego, ale póki co ich relacja jest czysto partnerska. Dowodem na to jest wyznanie, które kilka lat temu padło z ust dziennikarza TVN Turbo podczas wizyty w Dzień Dobry TVN:

Moja narzeczona jest idealna, perfekcyjna i mogę to mówić na podstawie dawnej przeszłości, której już nie pamiętam. Zazdrość jest fajna, ale Kaja w ogóle nie jest o mnie zazdrosna i to jest przerażające. Ja jestem o nią bardziej zazdrosny!

Zupełnie inaczej jest w przypadku ich znajomych. Na Instagramie Kai Śródki pojawiło się zdjęcie ze ślubu. Projektantka pozuje przytulając przystojnego narzeczonego. Razem tworzą piękną parę.

Na imprezie pojawiło się jeszcze kilka innych postaci show-biznesu, w których towarzystwie para spędziła wieczór. Wśród gości dostrzegliśmy m.in. Mikołaja Kamara.

Czekamy na ślub Kai Śródki i Patryka Mikiciuka. Wierzymy, że wielki dzień kiedyś nastąpi 🙂

Zobacz: Kaja Śródka na wakacjach z narzeczonym. Ale ona ma ciało!

Kaja Śródka i Patryk Mikiciuk na ślubie

Kaja Śródka i Patryk Mikiciuk na ślubie

Kaja Śródka i Patryk Mikiciuk

Kaja Śródka i Patryk Mikiciuk na ślubie przyjaciół


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×