Znamy jury siódmej edycji „The Voice of Poland”! Są zaskoczenia

Edyta Górniak The Voice of Poland

Edyta Górniak The Voice of Poland

Jurorzy The Voice of Poland 7

Już od września Telewizja Polska rozpocznie emisję kolejnej edycji hitowego show The Voice of Poland. Do tej pory, dzięki udziałowi w programie karierę zrobili: Natalia Nykiel, Damian Ukeje, Kamil Bijoś, Rafał Brzozowski czy Monika Urlik. Ostatni sezon zmagań muzycznych amatorów cieszył się ogromną popularnością.

Zobacz: Krzysztof Iwaneczko wygrał The Voice of Poland 6

W dzisiejszym Pytaniu na śniadanie odbyła się oficjalna prezentacja jurorów siódmej edycji show: Tomson i Baron, Natalia Kukulska, Marysia Sadowska, Andrzej Piaseczny – to oni ocenią talenty wokalne w nowej odsłonie programu.

Natalia Kukulska zdradziła, jak czuje się przed pierwszymi castingami:

Lubię The Voice, podoba mi się założenie programu i uczestnicy, z niektórymi nawet widzę się na koncertach. I dlatego się zdecydowałam na udział. Oglądałam program, kiedy kibicowałam mojej byłej chórzystce. A teraz będę starała się opierać na wiedzy moich kolegów i szybko się wdrożę, bo na razie nie do końca rozumiem jeszcze wszystkie zasady

Już nie możemy doczekać się pierwszych odcinków! Zapowiada się gorąco, szczególnie, że… czekają nas zmiany w regulaminie programu 😉 Maria Sadowska zdradziła, że każdy juror będzie miał aż 3 kradzieże… A to tylko początek nowych zasad. Na resztę trzeba nam czekać do września.

Natalia Kukulska - otwarcie butiku z luksusowym obuwiem

Natalia Kukulska jurorką The Voice of Poland 7

Jury The Voice of Poland 6

W jury The Voice of Poland 7 Edytę Górniak zastąpiła Natalia Kukulska


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×