Smutne doniesienia o Julii Wróblewskiej. Matka opowiedziała, jak choroba zmieniła jej życie

Julia Wróblewska - depresja

Julia Wróblewska - depresja

Julia Wróblewska przyznała się do tego, że cierpi na poważną chorobę. W normalnym funkcjonowaniu pomagają jej leki. Jakie specyfiki przyjmuje?

Julia Wróblewska publiczności jest znana od dawna. Jej pierwsza rola, jaką dostała w filmie Tylko mnie kochaj, przyniosła jej sporą rzeszę fanów. Widzowie pokochali 7-letnią wówczas aktorkę i chętnie oglądali ją w innych produkcjach. Tak jak w M jak Miłośćgdzie występuje od lat.

Rosnąca sława i rozpoznawalność sprawiły, że Julia zaczęła mięć problemy z normalnym funkcjonowaniu. Były one poważne na tyle, że musiała udać się po pomoc do psychologa. Aktualnie chodzi na terapię i bierze leki. Mama Julii po raz pierwszy wypowiedziała się publicznie na temat stanu zdrowia córki.

Julia Wróblewska: depresja. Jak ją leczy?

Julia Wróblewska w ubiegłym roku wyznała swoim fanom, że zmaga się z depresją. Nie obyło się bez pomocy specjalisty, do którego zwróciła się o pomoc. Powodem była kariera, którą robi już od dzieciństwa. Przez lata stała się bardzo popularna i rozpoznawalna. Młoda aktorka nie potrafiła sobie z tym wszystkim poradzić, bardzo ciężko było się jej odnaleźć w show-biznesie. Nie odróżniała rzeczywistości od fikcji.

Julia aktualnie studiuje na drugim roku iberystyki. Pracuje także zawodowo, gdyż już niebawem pojawi się w czwartej części filmu Listy do M.. Nadal przyjmuje leki, gdyż bez nich nie da rady normalnie funkcjonować. Bierze antydepresanty. Na szczęście terapia bardzo pomaga aktorce i jej stan jest stabilny.

Jak już pisałam, te leki nie powodują, że nie jestem sobą, a to że jestem sobą! Bo jeśli bycie sobą to leżenie tygodniami w łóżku, jedzenie raz na 2 dni, smutek i nienawiść do samej siebie, to ja dziękuję za taką mnie!

Leki, które ja biorę, pochodzą z grupy SNRI. Rozwijając skrót: Selektywny Inhibitor Wychwytu Zwrotnego Serotoniny i Noradrenaliny – wyznała aktorka.

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Mama Julii Wróblewskiej o jej chorobie

Tygodnik Świat i Ludzie postanowił zapytać mamę Julii, w jakim stanie jest aktualnie jej córka.

Julia zażywa popularny lek, który nie uzależnia, nie otumania – wyznała.

Moja córka jest ambitna, wrażliwa. Nie była w stanie wytrzymać takiej ilości hejtu, jaka na nią spadła. Czasami jest tak, że pewne rzeczy nas przerastają. Wielu młodych ludzi popada w różne kryzysy psychiczne. Szukają pomocy… i trzeba im pomóc. Psychoterapia pomogła córce.

Trzymamy kciuki za powrót Julii do zdrowia.

Zobacz także: Julia Wróblewska zaszalała u fryzjera. Wybrała odważny kolor. „Ślicznie wyglądasz”. Trudno się nie zgodzić


Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska makijaż, przed studiem DDTVN

Julia Wróblewska makijaż, przed studiem DDTVN

Julia Wróblewska ma nowy kolor włosów

Julia Wróblewska ma nowy kolor włosów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×