Julia Wróblewska o swoim ideale mężczyzny. Jakie ma oczekiwania? [WIDEO]

Julia Wróblewska chce się zakochać

Julia Wróblewska chce się zakochać

Julia Wróblewska chciałaby się zakochać

Choć Julia Wróblewska to dopiero tegoroczna maturzystka, kariery może pozazdrościć jej wiele osób od lat związanych z show-biznesem. Do pełni szczęścia Julii brakuje jeszcze chłopaka. Jaki jest jej ideał?

Julia Wróblewska rozkochała Polaków w komedii Tylko mnie kochaj. Od tego czasu młoda aktorka chętnie angażowana jest do największych produkcji filmowych i serialowych. Gwiazda wciąż jednak nie znalazła prawdziwej miłości. Zapytaliśmy ją o jakim mężczyźnie marzy.

Każda kobieta chciałaby się chyba zakochać. Wiadomo, kobiety takie są. Potrzebują kogoś u swojego boku. Musi mieć dobrą duszę. Bardzo zwracam uwagę na oczy. Widzę, kiedy człowiek mówi prawdę. Musi być uprzejmy, nie być kłótliwy na pewno, bo ja nie jestem kłótliwą osobą. Bardzo nie lubię kłótni i dosyć szybko się godzę i po prostu być dobry i kochać. Wiadomo, że uroda ma jakieś znaczenie, bo ludzie muszą się pociągać fizycznie, ale myślę, że to nie jest najważniejsza sprawa. Może być tak, że chłopak jest misterem świata, a może być po prostu podłym człowiekiem i z takim w życiu bym się nie spotkała – wyznała nam

Panowie, są tu tacy?

Zobacz także: Julia Wróblewska potrąciła lisa? Mamy oświadczenie aktorki

Julia Wróblewska - Raffaello 2017

Julia Wróblewska szuka chłopaka


Julia Wróblewska - koncert Leszka Stanka

Julia Wróblewska - koncert Leszka Stanka

Julia Wróblewska -

Julia Wróblewska - "Wielki Test o Wyspiańskim"

Julia Wróblewska zaprojektowała własną kolekcję z tiulu

Julia Wróblewska zaprojektowała własną kolekcję z tiulu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×