Opalona na czekoladkę Wieniawa pręży się powabnie na Sycylii. O tytuł piękności mogłaby rywalizować z Naomi Campbell

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa na Instagramie dodała nowe zdjęcie zrobione na Sycylii. Pozuje w basenie, przyciągając uwagę opalenizną. Internauci nie mogą powstrzymać się od komplementów.

Julia Wieniawa, po chwilowej przerwie związanej z epidemią koronawirusa w Polsce, wróciła do służbowych obowiązków. Pojawia się na planach zdjęciowych, wznowiła przygotowania do kolejnej edycji Tańca z gwiazdami. Niedawno pojawiła się na nagraniach spotu reklamowego Polsatu, który wkrótce zadebiutuje na ekranach telewizorów.

Julia Wieniawa na Sycylii odpoczywa w basenie

Nowe odcinki Tańca z gwiazdami na antenie zadebiutują już po wakacjach. Julia Wieniawa, wykorzystując ostatnie wolne chwile, poleciała na Sycylię. Tam w towarzystwie Stefano Terazzino i Pauliny Biernat ładuje akumulatory do dalszego działania, czym chętnie chwali się w sieci.

Aktorka pokazała już m.in. zdjęcie na skale, na którym niczym rasowa modelka pozuje ubrana w bikini. To jednak dopiero początek. W piątkowy poranek podzieliła się kolejną fotografią z wakacji.

Tym razem znajduje się w basenie. Włosy spięła w kitkę, włożyła przeciwsłoneczne okulary, okryła się jedynie książką Tomasza Jędrowskiego Płynąc w ciemnościach. Uwagę przyciąga opalenizna Julii — jest brązowa niczym czekoladka. Prezentuje się tak dobrze, że mogłaby rywalizować z Naomi Campbell o tytuł najpiękniejszej. Aktorka, podobnie jak modelka, ma idealne ciało, a także nienaganną prezencję:

Ubrana w litery #sycylia ???????? – skomentowała zdjęcie gwiazda.

View this post on Instagram

Ubrana w litery ???? #sycylia ????????

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz ???? (@juliawieniawa) on

Internauci w komentarzach życzą Wieniawie udanych wakacji, chwalą wybór książki, a także zachwycają się kadrem:

  • Wow. Widać, ze każde warunki są dobre, by trochę poczytać.
  • Jak czekoladka. Ślicznie wyglądasz.
  • Najlepsze zdjęcie ever. Miłych wakacji Ci życzę, relaksuj się.
  • To jest super. Życzę Ci miłego weekendu Julio.
  • Cudowna opalenizna. Zazdroszczę pozytywnie.

Julia Wieniawa: nowe mieszkanie

Wieniawa jakiś czas temu zainwestowała w kolejną nieruchomość. Tym razem kupiła apartament na warszawskim Żoliborzu. Wartość apartamentu, który nabyła, to podobno dwa miliony złotych. W tej cenie aktorka ma wszelkie udogodnienia — w tym taras, na którym planuje urządzić prawdziwą dżunglę.

Pomóc ma jej Marcin Tyszka, który mieszka w sąsiedztwie Julii. Podobno zadeklarował się, by zaprojektował jej coś podobnego, co ma w swoim mieszkaniu. Gdy więc aktorka odpoczywa na wakacjach, fotograf kombinuje nad jak najlepszym projektem. O tym, jak mu poszło przekonamy się w momencie, w którym gwiazda wrzuci do sieci nowe zdjęcia mieszkania.


Julia Wieniawa w basenie

Julia Wieniawa w basenie

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa na Sycylii

Julia Wieniawa pokazała archiwalne zdjęcie

Julia Wieniawa pokazała archiwalne zdjęcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×