Dziewczyna Kamila Durczoka opublikowała zdjęcie roku! Wreszcie pokazała swojego synka!

Julia Oleś dziecko syn twarz

Julia Oleś dziecko syn twarz

Julia Oleś pokazała syna

Julia Oleś pojawiła się na polskich celebryckich salonach dzięki swojej gorącej znajomości ze znanym dziennikarzem Kamilem Durczokiem. Po rozwodzie z Marianną Dufek Kamil zakochał się do szaleństwa w pięknej Ślązaczce, z którą pracował razem w portalu internetowym Silesion. Przebieg tej romantycznej miłości mogliśmy śledzić dzięki licznym relacjom na ich profilach internetowych. Niestety ostatnio brakuje gorących fotek z romantycznych randek Julii, bowiem jak donoszą portale plotkarskie para rzekomo się rozstała.

Piękna Julia zajmuje się obecnie swoim synem, natomiast Kamil opiekuje się swoimi ukochanymi psami w domowych pieleszach. Kontrowersyjny dziennikarz jednak bardzo tęskni za młodą Julią, bowiem ostatnio opublikował zdjęcie swojego pustego łóżka z opisem:

Był czas, kiedy to miejsce w łóżku zajmował inny osobnik. Hej, wpadniesz? – napisał Kamil.

Jednak nie wszystko stracone, jak się okazuje 50-letni Kamil Durczok oraz 28-letnia Julia Oleś ponownie się spotykają, byli bowiem widziani razem na koncercie Dawida Podsiadło. Zatem stara miłość nie rdzewieje? Julia nie potwierdziła jeszcze swojego powrotu do Kamila, ale za to dostarczyła swoim fanom inną rewelację:

Tak, moje drogie!!! Prosiłyście, więc się doczekałyście!!! Oto Dziedzic en face, 100% ekspozycji w stronę obiektywu! Tak się, co prawda, PRZYPADKOWO I NIESZCZĘŚLIWIE złożyło, że widać tylko 50% jego lewego oka i nic więcej, ale któż mógł przewidzieć, że akurat dziś postanowi założyć komin i udawać „złodziejaszka cukierków i buziaków”? No kto?! Cóż, trudno, wychodzi na to, że nadal pozostanie incognito. A to pech! – napisała.

Pod wpisem celebrytka wkleiła zdjęcie, na którym pozuje z synem. Ale czy to zdjęcie zastąpi nam jej romantyczne fotki w objęciach przystojnego Kamila?

Jak myślicie?

Kamil Durczok pochwalił się nową partnerką. Pod zdjęciem z łóżka prowadził ożywioną dyskusję

Kamil Durczok i Julia Oleś wrócili do siebie! Są ich nowe wspólne zdjęcia!

Kamil Durczok i Julia Oleś PRZYŁAPANI na innym kontynencie! Mega WPADKA na Instagramie!


Julia Oleś pokazała syna

Julia Oleś pokazała syna

Julia Oleś - koncert w katowickim Spodku

Julia Oleś - koncert w katowickim Spodku

Vesna Leszczyńska – córka Roberta Leszczyńskiego

Vesna Leszczyńska – córka Roberta Leszczyńskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×