Młoda Jolanta Kwaśniewska w koszuli nocnej. To najpiękniejsza fotografia Pierwszej Damy jaką widzieliśmy

Jolanta Kwaśniewska stare zdjęcia

Jolanta Kwaśniewska stare zdjęcia

Stare zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej zachwyciło internautów. Była Pierwsza Dama 40 lat została przyłapana w ogrodzie w sukience, która do złudzenia przypomina koszulę nocną. Internauci oszaleli na widok młodej byłej żony prezydenta.

Jolanta Kwaśniewska zapisała się na kartach historii jako najbardziej stylowa Pierwsza Dama RP. Żona Aleksandra Kwaśniewska zasłynęła z szyku, elegancji i dobrych manier. Jej styl jest nie do podrobienia, a na jej wizerunku na próżno szukać jakichkolwiek skaz. Być może dlatego prawie 30% Polaków marzy, aby to właśnie ona została prezydentem Polski.

Niesamowitym gustem i świadomością trendów Jolanta Kwaśniewska wykazywała się od najmłodszych lat. Matka Aleksandry od zawsze prezentowała się nienagannie, czego najlepszym dowodem jest zdjęcie jakie jakiś czas temu trafiło do internetu. Możemy na nim podziwiać byłą Pierwszą Damę w młodości, zaraz po tym, jak w 1981 roku na świecie powitała swoją córkę, która wyrosła na gwiazdę Instagrama.

Na zdjęciu z ogrodu Jolanta Kwaśniewska ma długie, piękne, sięgające pleców włosy, ale to nie one zrobiły największe wrażenie na wielbicielach jej stylu. Największym zaskoczeniem jest kreacja działaczki społecznej – jest bowiem ubrana w sukienkę, która do złudzenia przypomina zmysłową koszulkę nocną. Atłasowy materiał filuternie podkreśla atuty żony prezydenta, zaś cieniutkie ramiączka odsłaniają całe ramiona.

Jola, Jola, ależ odważnie! – napisała jedna z internautek, której wtórowała druga: – Po prostu polska Sophia Loren!

Stare zdjęcie to najlepszy dowód na to, że Jolanta Kwaśniewska w młodości – bez sztabu stylistów i ekspertów od etykiety – wyglądała nie tyle jak przyszła Pierwsza Dama, co jak gwiazda najlepszych zagranicznych filmów z lat 80. Zobaczcie sami.

Zobacz: Ślubne zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej trafiło do sieci! Żadna gwiazda nie wyglądała tak pięknie!

Zobacz: Wymarzony prezydent Polaków to… Jolanta Kwaśniewska! Dostała takie poparcie, że cała reszta się przy niej chowa

Zobacz: Jolanta Kwaśniewska oczarowała swoim wyglądem! W super modnych ciuchach zawstydziłaby Melanię Trump!


Ola Kwaśniewska pokazała zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej z młodości

Ola Kwaśniewska pokazała zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej z młodości

Jolanta Kwaśniewska w bikini

Jolanta Kwaśniewska w bikini

Jolanta Kwaśniewska podczas gali rozdania Wiktorów (2002)

Jolanta Kwaśniewska podczas gali rozdania Wiktorów (2002)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×