Joanna Opozda urodziła. Plejada gwiazd obsypała mamę Vincenta gratulacjami. Lewandowska, Kurdej-Szatan, Maffashion, Maślak i inni

Joanna Opozda urodziła. Gwiazdy składają jej gratulacje

Joanna Opozda urodziła. Gwiazdy składają jej gratulacje

Joanna Opozda w końcu urodziła. Inne gwiazdy natychmiast pośpieszyły ze składaniem jej gratulacji. Na kogo mogła liczyć świeżo upieczona mama?

Joanna Opozda to bardzo popularna aktorka. W 2020 roku przypomniała o sobie opinii publicznej, wchodząc w związek z Antonim Królikowskim. W sierpniu ubiegłego roku para wzięła ślub. Już przed ceremonią pojawiły się plotki o ciąży Asi. Aktorka konsekwentnie im zaprzeczała. Dopiero po kilku tygodniach jej ojciec, Dariusz Opozda, upublicznił wiadomości, z których wynikało, że jego córka czeka na dziecko. Po kilku dniach przyszła mama potwierdziła wieści o ciąży w specjalnym komunikacie.

We wtorek wieczorem Joanna pochwaliła się internautom, że w końcu urodziła, dodając na Instagramie zdjęcie z małym Vincentem. W opisie fotki napisała:

Moc rodzi się z nadziei, nadzieja z Miłości…. Tak wiele razy wyobrażałam sobie nasze pierwsze spotkanie…. Dziś, w końcu mogę Cię przytulić. Moje małe cudo. Przez te wszystkie miesiące dłużyło mi się w łóżku, które stało się moim więzieniem. Choroba, cierpienie, płacz, hormony i niewyobrażalny stres. Ciągłe poczucie zagrożenia i strachu….Było nam cholernie trudno. I Ty niestety wiesz o tym najlepiej mój synu. Przetrwaliśmy.

Dumna matka nie kryła tego, że jest szczęśliwa i zadowolona ze zdrowia maluszka:

Cieszę się, że jesteś cały i zdrowy. Że daliśmy radę, że Ty dałeś radę. Mój mały, dzielny Vin. Nadrobimy wszystkie spacery i w końcu pokaże Ci świat. Zawsze cieszyłam się z każdego Twojego nawet najmniejszego ruchu w moim brzuchu. Z każdego Twojego mocnego kopnięcia (myślałam sobie: takie małe nóżki a jakie silne!) Z każdego Twojego uśmiechu na usg. A śmiałeś się często, nawet kiedy mi było smutno.

Na końcu wiadomości zwróciła się bezpośrednio do pociechy:

Jesteś moja iskierką i nadzieją. Myśle, że będziesz bardzo wesołym, mądrym i wrażliwym chłopcem. Chce żeby Twoje życie było przepełnione miłością i radością. Tak krótko się znamy a tak wiele już razem przeszliśmy. Kocham Cię synku.

Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od najsławniejszych Polaków, w których gratulowali oni Asi i Antkowi.

Joanna Opozda. Gwiazdy składają gratulacje mamie Vincenta

Aktorka Kamila Kamińska napisała koleżance po fachu:

Co za wspaniała data na narodziny!!! Wielkie Gratulacje Asia.

Marcela Leszczak, partnerka Miśka Koterskiego, wtórowała:

Asiuuu, dużo zdrówka dla was. Cieszę się, ze jesteście już razem.

Maffashion skomentowała krótko:

Gratulacje !!!!!!

Barbara Kurdej-Szatan dodała:

Najpiękniej. Gratulujemy ogromnie całą rodzinką. Witaj Vincent.

Anna Lewandowska także zamieściła swoje gratulacje:

Gratulacje dla Was.

Na piękne słowa pokusił się też Misiek Koterski, pisząc:

Cudo. Ale się cieszę. Ty już wiesz dlaczego. Najpiękniejsza podróż w Twoim życiu właśnie się zaczęła . Dużo miłości dla was. Do zobaczenia na spacerach.

Paulina Krupińska ograniczyła się do krótkiego wpisu:

Gratulacje Asieńko.

Znacznie więcej napisał za to model Rafał Maślak:

Brawo! Teraz będzie tylko pięknie. Tzn kupy też będą, aaa i nieprzespane noce także, ale miłość zakryje te wszystkie bonusy. GRATULUJEMY!!!!

Agnieszka Mrozińska zwróciła się zarówno do Asi, jak i do Antka, pisząc:

Kochana z całego serca. Jak pięknie napisałaś. Ciocia mrozia nie może się doczekać odwiedzin.  @antek.krolikowski dbaj o swoich Aniołków.

Także Urszula Dębska pokusiła się o nieco obszerniejszy wpis:

Gratulacje @asiaopozda i @antek.krolikowski! Z taką datą to naprawdę silny chłopiec ! Zdrówka i spokoju

Na post Asi zareagowały też m.in. Maja Bohosiewicz, Paulina Sykut-JeżynaPaula TumalaDominika GwitJulia KamińskaJustyna Gradek i wiele innych gwiazd.

Również i my życzymy Królikowskim wszystkiego dobrego i dużo spokoju!


Joanna Opozda z synkiem

Joanna Opozda z synkiem

Walentynki 2022. Joanna Opozda

Walentynki 2022. Joanna Opozda

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live the end jak inne darmozjady czy chce mi pani pan coś powiedziec jak panie damięcka ogórek głodek sąsiadka niestety 0 nauki teraz pora dla prawdziwych truckerek i truckerów live for live źona za męza mąz za zone a dzieci zobaczą prawdziwą miłosc jak madonna na klopie online i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×