Dawid Woliński na prywatnym profilu opublikował najpiękniejsze zdjęcie ciężarnej Joanny Krupy jakie widzieliśmy! Istne cudo!

Joanna Krupa i Dawid Woliński

Joanna Krupa i Dawid Woliński

Dawid Woliński pokazała zdjęcie z ciężarną Joanną Krupą. Internauci twierdzą, że gwiazdy Top Model w eleganckich, białych strojach wyglądają jak młodzi małżonkowie. Uwagę przykuwa także spory, pięknie zaokrąglony, ciążowy brzuszek modelki.

Joanna Krupa pod koniec roku – prawdopodobnie tuż przed finałem Top Model – urodzi pierwsze dziecko. Na razie modelka nie komentuje płci i imion, jakie wspólnie razem z mężem, Douglasem Nunesem, wybrali dla swojego potomka, chętnie za to prezentuje swoje imponujące ciążowe krągłości. Do internetu co rusz trafiają nowe zdjęcia polskiej seksbomby, która dumnie pręży zaokrąglony brzuszek.

Fotografie ciężarnej Joanny możemy podziwiać nie tylko na jej oficjalnym profilu na Instagramie, ale też na kanałach promocyjnych jej przyjaciół. Niedawno urocze, zrobione z ukrycia zdjęcie modelki pokazał Marcin Tyszka, teraz zaś przyszła pora na Dawida Wolińskiego. Projektant pochwalił się wspólną fotografią z Joanną. Oboje ubrani są w eleganckie, białe stroje, co nadaje całości bardzo oficjalnego charakteru.

…ale kiedy się widzimy, to jest jak w niebie – stwierdził juror „Top Model”.

Zdjęcie wylądowało na profilu Wolińskiego, który opatrzony jest dopiskiem private, co pozwala przypuszczać, że konto przeznaczone jest głównie dla znajomych projektanta.

Pod fotką nie zabrakło komentarzy, w których dominowały komplementy pod adresem obu gwiazd. Większość internautów zgodnie stwierdziła, że Krupa i Woliński pięknie wyglądaliby jako para:

  • Z całym szacunkiem dla przyszłego taty, ale szkoda, że nie jesteście parą.
  • Pasujesz na ojca chrzestnego.
  • Pięknie, widać szacunek do siebie i więź.
  • Jacy piękni! Jak małżeństwo!

Lubicie ten duet? My bardzo!

Zobacz: Joanna Krupa na najnowszym zdjęciu wygląda nieziemsko! Takiego będąc w ciąży nie miała nawet Meghan Markle!

Zobacz: Śliczna Joanna Krupa jest już w 25 tygodniu ciąży! Gwiazda pokazała się bez makijażu eksponując swój wielki nagi brzuszek!

Zobacz: Joanna Krupa w mega obcisłej sukience z mężem na starówce w Gdańsku. Nawet z dużym brzuszkiem wygląda jak seksbomba!


Joanna Krupa i Dawid Woliński w pięknej wspólnej sesji. Uwagę przykuwa ciążowy brzuszek modelki

Joanna Krupa i Dawid Woliński w pięknej wspólnej sesji. Uwagę przykuwa ciążowy brzuszek modelki

Joanna Krupa - zdjęcie Marcina Tyszki

Joanna Krupa - zdjęcie Marcina Tyszki

Joanna Krupa pokazała się w nowej sesji ciążowej

Joanna Krupa pokazała się w nowej sesji ciążowej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×