Joanna Krupa szaleje z córką. W salonie modelki odbył się niezły taneczny show. Asha jest zachwycająca!

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa pokazała dzikie harce z Ashą. Mama i córka odstawiły niezły taneczny show w salonie.

Joanna Krupa w Stanów Zjednoczonych mieszka odkąd miała 5 lat. Jej rodzice dokładali wszelkich starań, by nie zapomniała o ojczyźnie. Pielęgnowali polskie tradycje i język. Zaszczepili w niej nawet miłość do disco-polo.

Na swoim Instagramie wielokrotnie dawała do zrozumienia, że jest wielbicielka muzyki, która budzi mieszane uczucia. Na jej weselu w Krakowie można było usłyszeć kilka przebojów, reprezentujących ten nurt. Ostatnio pokazywała, jak w Miami bawi się w rytm hitu Jesteś szalona.

Ulubiony hit Joanny? W rozmowie z naszą reporterką wyznała, że to singiel zespołu Weekend Ona tańczy dla mnie, choć na jej liście nie brakuje też innych kawałków.

Nie mogę powiedzieć, którą najbardziej lubię Na pewno Ona tańczy dla mnie. Mnie ten utwór przypomina moje dzieciństwo. Moi rodzice, moi znajomi, jak byłam młodsza, słuchali takiej różnej muzyki. Jak rodzina przyjeżdżała czy znajomi. I może dlatego mam takie wspomnienia.

Krupa docenia disco-polo za to, że potrafi poprawić jej nastrój:

To jest taka muzyka, że nawet jak jesteś w złym humorze, czegoś ci się nie chce, słuchasz tej muzyki i nagle masz energię.

Joanna uważa, że każdy ma prawo mieć swój gust muzyczny i nie sądzi, że bycie wielbicielem disco-polo, to coś wstydliwego.

Przyznaję się do tego, że lubię i trudno. Jak chcecie komentować, chcecie hejtować mnie to I don’t care. I love you anyway.

Okazuje się, że w dobry nastrój wprowadza ją nie tylko disco-polo. Właśnie pokazała na Instagramie, jak szaleje z Ashą w rytm muzyki latino.

Joanna Krupa szaleje z Ashą

Joanna Krupa ponad dwa lata temu doczekała się wymarzonego dziecka. Na świecie pojawiła się Asha, która jest słodka dziewczynka o zadziornym charakterze. Mała pojawia się często na Instagramach rodziców. Zarówno modelka, jak i jej mąż Douglas Nunes, stracili głowy dla córeczki i spędzają z nią każdą wolną chwilę. W sobotę gwiazda pokazała, jak razem tańczą.

Pląsanie do Despasito sprawiało im wielka przyjemność.  Mam i córka świetnie się bawiły, a filmikiem Krupa podzieliła się na Instagramie. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Joanna Krupa i Asha tańczą w salonie

Joanna Krupa i Asha tańczą w salonie

Joanna Krupa i Asha tańczą w salonie

Joanna Krupa i Asha tańczą w salonie

Joanna Krupa i Asha tańczą w salonie

Joanna Krupa i Asha tańczą w salonie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×