Joanna Krupa przyznała się do oszustwa. Jej mąż dołożył słowo od siebie. Jak do tego doszło?

Douglas Nunes, Joanna Krupa

Douglas Nunes, Joanna Krupa

Joanna Krupa przyznała się na Instagramie do oszustwa. Jakie zdjęcie opublikowała i co napisała w poście i jak skomentował jej wpis Douglas Nunes?

Joanna Krupa i Douglas Nunes stworzyli godny pozazdroszczenia duet. Małżonkowie wspierają się w każdej dziedzinie życia, a kiedy na świecie pojawiła się ich córka, zorganizowali się jeszcze lepiej, żeby móc połączyć wychowanie Ashy i kariery zawodowe.

Kiedy na przykład modelka wybiera się do Polski, żeby realizować zawodowe projekty, często podróżuje sama. Może ze spokojnym sumieniem zająć się pracą, bo wie, że w tym czasie jej dziecko, będzie pod doskonałą opieką ojca. Asha jest oczkiem w głowie swojego taty, co już niejednokrotnie Nunes podkreślał w swoich relacjach na Instagramie. Oboje są bardzo zaangażowani w rodzicielstwo, ale nie zrezygnowali z życia zawodowego.

Joanna Krupa roi karierę w mediach, więc nieodzowny jest dla niej idealny wygląd. Sumiennie dba o urodę i formę, czym postanowiła się pochwalić na Instagramie. Przyznała się przy okazji do oszustwa, a jej mąż dołożył swoje trzy grosze.

Joanna Krupa przyznała się do oszustwa

Joanna Krupa opublikowała zdjęcie w sportowej stylizacji. Wyznała w poście, że stara się trzymać noworocznych postanowień, ale przyznała się też, że zdarza się jej oszukiwać.

A Wy trzymacie się noworocznych postanowień? Ja podjęłam wyzwanie i staram się codziennie chodzić na długie spacery, choć nie ukrywam, że czasami oszukuje i robię sobie dzień wolny, ale dziś przy pięknej pogodzie w LA zamierzam wybrać się na długi spacer z moja córeczka – napisała Joanna.

To drobne oszustwo nie ma żadnego wpływu na formę Joanny. Modelka cały czas zachwyca smukłą sylwetką. Jednak słowa jej męża pod postem zaskoczyły. Douglas Nunes nie tylko popisał się językiem polskim, ale też nieźle zażartował z żony:

jedyne miejsce, w którym widziałem, jak chodzisz lub biegasz, to lodówka….- napisał.

Wyobrażacie sobie zaskoczenie fanów Joanny?


Joanna Krupa

Joanna Krupa

Mąż Joanny Krupy komentuje jej post

Mąż Joanny Krupy komentuje jej post

Joanna Krupa i Douglas Nunes z córką na spacerze po Warszawie (fot. Justyna Bulińska)

Joanna Krupa i Douglas Nunes z córką na spacerze po Warszawie (fot. Justyna Bulińska)

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wszystkiego dobrego życzę Państwu, pozdrawiam dla córeczki😀

 • Gość pisze:

  …i napisał to jeszcze tak poprawnie po polsku, bez błędów ortograficznych….szok…

 • Gość pisze:

  Krupa pokazuje dziecko od początku, ale robi to w tak naturalny sposób, że to jest urocze i takie normalne. Bez pozerstwa, reklamy wózków, przedłużania jej włosow (sic!)., – po prostu naturalne, fajne, kochane przez rodziców dziecko, które nie ma im zwiększać sprzedaży gadżetów, tylko „służy” do kochania – i tylko tyle, i aż tyle . ❤️

 • Gość pisze:

  Fajni są 🙂

 • Gość pisze:

  Ta mała jest urocza bardzo podobna do swojego taty.Kibicuje im oby byli z sobą jak najdłużej

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×