Joanna Krupa na nowym zdjęciu z siostrą. Dawno niewidziana Marta kwitnie. Nie wiadomo która z nich piękniejsza

Joanna Krupa i Marta Andretti

Joanna Krupa i Marta Andretti

Joanna Krupa podzieliła się z fanami nowym zdjęciem z siostrą. Jak wygląda Marta Andretti? Czy już otrząsnęła się po rozwodzie?

Joanna Krupa od wielu lat nie znika z show-biznesu i z powodzeniem kontynuuje medialną karierę. Do tego świetnie ułożyło jej się życie osobiste. W 2018 roku wyszła za mąż za Douglasa Nunesa, a w listopadzie 2019 roku urodziła swoje pierwsze dziecko, słodką Ashę, która podbiła już profile społecznościowe rodziców.

Fani modelki pamiętają także o tym, że ma siostrę, z którą jest bardzo związana. Swego czasu i ona próbowała sił w show-biznesie. Marta Krupa wzięła udział razem z modelką w reality show The Real Housewives of Miami, wystąpiła w 13. edycji polskiej wersji Tańca z gwiazdami i pojawiła nawet na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Potem nagle zniknęła.

Okazuje się, ze Marta zrezygnowała z medialnej kariery, o czym poinformowała Joanna Krupa w rozmowie z Jastrząb Post:

Moja siostra już dawno zdecydowała, że nie chce być w show-biznesie. Już po tym programie, co robiliśmy razem w Miami – mówiła modelka.

W 2017 roku Marta Krupa wyszła za mąż za Marco Andrettiego, który miał znaczący pływ na jej decyzję o pożegnaniu się z show-biznesem:

To jest jej życie, to jest jej przyszłość. Poznała swojego męża, on za bardzo nie chciał, żeby ona w tej branży była i tak sobie żyją, są szczęśliwi i tyle. W ogóle nie tęskni za tą branżą, nie tęskni za show-biznesem. Ją to nie kręci – podkreślała Joanna.

Życie osobiste Marty nie ułożyło się po jej myśli. 11 grudnia ubiegłego roku podzieliła się przykrą wiadomością. Poinformowała, że jej trwające prawie 4 lata małżeństwo zostało zakończone:

Dostawałam bardzo dużo wiadomości, dlatego poczułam, że nadszedł czas na oficjalne oświadczenie, abyśmy oboje mogli pójść dalej. Marco i ja rozstaliśmy się. To była nasza wspólna decyzja. Uznaliśmy, że to nie działa i wspólnie postanowiliśmy zakończyć to w sposób cywilizowany i z szacunkiem. Marco życzę jak najlepiej. Dziękuję za zrozumienie.

Czas jednak leczy rany, a Marta zdaje się, że już otrząsnęła się po przykrych wydarzeniach. Nowym zdjęciem z siostrą pochwaliła się Joanna Krupa. Jak wyglądają?

Joanna Krupa na zdjęciu z siostrą

Joanna Krupa podzieliła się zdjęciem z lunchu z siostrą. Marta kwitnie. Mimo że ma za sobą przykre doświadczenia, wygląda doskonale. Obie panie są przepiękne, aż trudno ocenić, która bardziej urodziwa.


Joanna Krupa i Marta Andretti

Joanna Krupa i Marta Andretti

Marta Krupa i Joanna Krupa w Tańcu z gwiazdami

Marta Krupa i Joanna Krupa w Tańcu z gwiazdami

Joanna Krupa i Marta Andretti

Joanna Krupa i Marta Andretti

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×