Tak wygląda brzuch Joanny Krupy w zaawansowanej ciąży! Krągłości gwiazdy największą atrakcją na planie „Top Model”!

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa już niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko. Mimo zaawansowanej ciąży, modelka nadal pracuje przy produkcji nowego sezonu Top Model. Na najnowszych zdjęciach możemy podziwiać jej pięknie zaokrąglony brzuszek.

Joanna Krupa rok temu wyszła ponownie za mąż, tym razem wybrankiem jej serca jest szpakowaty amerykański milioner – Douglas Nunes. Małżonkowie z wielką radością przyjęli informację o przyjściu na świat wspólnego potomka, obecnie z niecierpliwością odliczają dni do porodu. Gwiazda jest już w bardzo widocznej ciąży, a jej brzuszek rośnie na oczach internautów. Modelka bardzo chętnie dzieli się z fanami ciążowymi zdjęciami, zatem wiadomo, że nawet w zaawansowanym stanie wygląda znakomicie.

Jurorka Top Model obecnie pracuje przy nowej odsłonie modowego show TVN-u i raczej nie zamierza zwalniać tempa, aż do końca swojej ciąży. Na oficjalnej stronie programu pojawiło się zdjęcie Joanny, wykonane podczas najnowszej sesji zdjęciowej:

Nasza Joanna Krupa promienieje w ciąży – czytamy na stronie.

Piękna Joanna pozuje z wielkim brzuchem, który opina śliczna sukienka w kolorowe pasy. Sportowy krój kreacji doskonale podkreślił wszystkie kształty atrakcyjnej modelki. Góra sukni odsłoniła wysportowane ramiona Krupy oraz jej długą szyję. Seksbomba pokazała także swoje lśniące, rozpuszczone włosy, delikatnie układające się w zmysłowe fale.

Bez wątpienia Joanna w ciąży wygląda fenomenalnie. Z dnia na dzień jest piękniejsza, a jej duży brzuch wskazuje na to, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Zobaczcie, jak wygląda Joanna Krupa przed porodem.

Zobacz: Joanna Krupa na najnowszym zdjęciu wygląda nieziemsko! Takiego będąc w ciąży nie miała nawet Meghan Markle!

Zobacz: Śliczna Joanna Krupa jest już w 25 tygodniu ciąży! Gwiazda pokazała się bez makijażu eksponując swój wielki nagi brzuszek!

Zobacz: Joanna Krupa w mega obcisłej sukience z mężem na starówce w Gdańsku. Nawet z dużym brzuszkiem wygląda jak seksbomba!


Joanna Krupa pokazała się w nowej sesji ciążowej

Joanna Krupa pokazała się w nowej sesji ciążowej

Joanna Krupa kompletuje wyprawkę dla swojego dziecka

Joanna Krupa kompletuje wyprawkę dla swojego dziecka

Joanna Krupa - zdjęcie Marcina Tyszki

Joanna Krupa - zdjęcie Marcina Tyszki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×