Joanna Krupa pokazała zdjęcie od którego łza może zakręcić się w oku. Wróciły trudne wspomnienia. „Łamie mi się serce”

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa udostępniła zdjęcie, obok którego trudno przejść obojętnie. Dodała do niego wzruszający opis. Co modelka przekazała fanom?

Joanna Krupa to najsłynniejsza polska modelka. Przyszła gwiazda urodziła się w Warszawie, ale już jako pięciolatka przeprowadziła do Chicago, gdzie osiedliła się z rodziną. W kolejnych latach Krupowie wyjechali do Los Angeles. Już jako 13-latka Asia została zapisana do szkoły dla modelek. Wystąpiła w wielu sesjach zdjęciowych, pojawiała się na okładkach magazynów i w programach telewizyjnych. Od 2010 roku święci też sukcesy w Polsce jako jurorka programu TVN, Top Model. Międzynarodowa gwiazda dobrze radzi sobie też w życiu prywatnym.

Co prawda, w 2017 roku rozwiodła się z Romainem Zago, ale już rok później poślubiła Douglasa Nunesa, z którym ma uroczą córeczkę Ashę-Leigh Nunes (ur. 2019). Blondwłosa dziewczynka jest dla mamy oczkiem w głowie. Niestety obie muszą się czasem oddawać rozłące ze względu na wyloty służbowe Asi do Polski.

Modelka dba o to, aby jej córeczka już od maleńkości miała kontakt ze zwierzętami, w tym z psami i końmi. Jak powiedziała w rozmowie z tabloidem Fakt:

Chcemy, żeby już od najmłodszych lat Asha była obok piesków, ale także koni, krówek i wszystkich wspaniałych zwierząt. Ostatnio zabraliśmy ją z Douglasem do fundacji, gdzie mogła zobaczyć różne stworzenia. Wzruszyło mnie, gdy widziałam, jak ona, taka malutka, już je tak bardzo kocha. Po prostu serce mi się śmiało. Cieszymy się, że możemy ją uczyć, że od małego trzeba kochać nie tylko ludzi, ale wszystkie zwierzęta.

Sama Asia uchodzi zresztą za wielką przyjaciółkę zwierząt. Jej najnowsze zdjęcie stanowi kolejny dowód miłości do czworonogów. Co przedstawia?

Joanna Krupa pokazała zdjęcie z nieżyjącymi psami. Co napisała fanom?

Joanna Krupa dodała na Instagramie fotkę, na której zapozowała z pięcioma psiakami różnych ras, informując w opisie:

Przeglądałam stare zdjęcia i nie mogę uwierzyć, że te wszystkie futrzane maluchy są teraz w psim niebie. Łamie mi się serce, bo to zdjęcie wydaje się być zrobione nie tak dawno temu. Zdjęcie wykonano w 2010/2011.

Modelka w grudniu dodała inny smutny materiał. Chodzi o kolaż ze zdjęciami pieska imieniem Shaggy. Maluch zmarł wtedy w skutek ataku kojota.

Moje serce jest złamane, gdy piszę tę wiadomość. Nasz ukochany Shaggy został wczoraj zaatakowany przez kojota. Został przewieziony do szpitala, ale umarł – napisała.

Rodzina Krupów ma jeszcze kilka innych piesków. Wszystkie je zobaczycie TUTAJ. A wy macie w domach jakieś zwierzątka?


Joanna Krupa z psami

Joanna Krupa z psami

Joanna Krupa pożegnała pieska

Joanna Krupa pożegnała pieska

Joanna Krupa pożegnała pieska

Joanna Krupa pożegnała pieska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×