Joanna Koroniewska zafundowała sobie romantyczną sesję z mężem i córeczkami w Juracie! Takich pięknych zdjęć jeszcze nie miała!

Zdjęcie (1) Joanna Koroniewska zafundowała sobie romantyczną sesję z mężem i córeczkami w Juracie! Takich pięknych zdjęć jeszcze nie miała!

[1/11] Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w romantycznej sesji w Juracie,

Zdjęcie (2) Joanna Koroniewska zafundowała sobie romantyczną sesję z mężem i córeczkami w Juracie! Takich pięknych zdjęć jeszcze nie miała!

[2/11] Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w romantycznej sesji w Juracie,

Zdjęcie (3) Joanna Koroniewska zafundowała sobie romantyczną sesję z mężem i córeczkami w Juracie! Takich pięknych zdjęć jeszcze nie miała!

[3/11] Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w romantycznej sesji w Juracie,

Zdjęcie (4) Joanna Koroniewska zafundowała sobie romantyczną sesję z mężem i córeczkami w Juracie! Takich pięknych zdjęć jeszcze nie miała!

[4/11] Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w romantycznej sesji w Juracie,

Zdjęcie (5) Joanna Koroniewska zafundowała sobie romantyczną sesję z mężem i córeczkami w Juracie! Takich pięknych zdjęć jeszcze nie miała!

[5/11] Joanna Koroniewska pokazała córki Helenę i Janinę

Zdjęcie (6) Joanna Koroniewska zafundowała sobie romantyczną sesję z mężem i córeczkami w Juracie! Takich pięknych zdjęć jeszcze nie miała!

[6/11] Joanna Koroniewska pokazała się w bikini na plaży w Juracie

Zdjęcie (7) Joanna Koroniewska zafundowała sobie romantyczną sesję z mężem i córeczkami w Juracie! Takich pięknych zdjęć jeszcze nie miała!

[7/11] Joanna Koroniewska pokazała się w bikini na plaży w Juracie

Zdjęcie (8) Joanna Koroniewska zafundowała sobie romantyczną sesję z mężem i córeczkami w Juracie! Takich pięknych zdjęć jeszcze nie miała!

[8/11] Joanna Koroniewska pokazała się w bikini na plaży w Juracie

Zdjęcie (9) Joanna Koroniewska zafundowała sobie romantyczną sesję z mężem i córeczkami w Juracie! Takich pięknych zdjęć jeszcze nie miała!

[9/11] Joanna Koroniewska pokazała się w bikini na plaży w Juracie

Zdjęcie (10) Joanna Koroniewska zafundowała sobie romantyczną sesję z mężem i córeczkami w Juracie! Takich pięknych zdjęć jeszcze nie miała!

[10/11] Joanna Koroniewska fruwa w powietrzu nad wózkiem z Helenką

Zdjęcie (11) Joanna Koroniewska zafundowała sobie romantyczną sesję z mężem i córeczkami w Juracie! Takich pięknych zdjęć jeszcze nie miała!

[11/11] Joanna Koroniewska fruwa w powietrzu nad wózkiem z Helenką

Komentarze

×