Zmysłowa Jennifer Lopez rozkochała w sobie cały Izrael! Gwiazda przejechała się na wielbłądzie! Nie odmówiła sobie również kąpieli w morzu!

Jennifer Lopez przebywa obecnie w Izraelu. Gwiazda po udanym koncercie wyruszyła ze swoim ukochanym na wycieczkę, podczas której zaprzyjaźniła się ze słodkim wielbłądem. Byłą także chłodząca morska kąpiel.

Jennifer Lopez zakończyła swoją trasę w Las Vegas, obecnie najseksowniejsza piosenkarka na świecie wyruszyła na podbój Izraela. J.Lo dała znakomity koncert, podczas którego prawie cały Tel Awiw zgromadził się na wielkim placu, gdzie boska J.Lo zaprezentowała swoje urodzinowe show – My Party World Tour 2019. Po koncercie piosenkarka postanowiła zwiedzić miasto, a następnie w towarzystwie Alexa Rodrigueza oraz izraelskiego przewodnika, skorzystała z uroczej podróży na wielbłądzie.

J.Lo na spotkanie z wielbłądem ubrała białą sportową koszulę oraz niebieskie spodnie. Tym razem Lopez zapomniała o seksownych szpilkach, które zamieniła na wygodne białe adidasy. Widok zmysłowej Jennifer Lopez siedzącej na wielbłądzie to prawdziwy rarytas. W tak ekstremalnej podróży towarzyszył artystce jej ukochany Alex. Po tylu emocjach aktorka postanowiła zapoznać się z urokami izraelskiej plaży.

Jennifer zmieniła zatem swój pustynny strój na bardziej seksowny, tym razem miała na sobie jedynie kuse kolorowe bikini, do tego założyła krótki młodzieżowy top znanej marki. W tym zmysłowym stroju piosenkarka zafundowała sobie romantyczny spacer po plaży, poznając nadmorskie atrakcje słonecznego Tel Awiwu.

Zobaczcie jak wyglądała Jennifer Lopez w Izraelu


Jennifer Lopez w Izraelu,

Jennifer Lopez w Izraelu,

Jennifer Lopez w Izraelu

Jennifer Lopez w Izraelu

Jennifer Lopez w Izraelu

Jennifer Lopez w Izraelu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×