Jennifer Lopez w sukni ślubnej. Ben Affleck nie mógł oderwać od niej oczu. Zjawiskowa

Jennifer Lopez w białej sukni

Jennifer Lopez w białej sukni

Jennifer Lopez pokazała się w białej sukni. Wyglądała zjawiskowo! Ben Affleck na pewno zachwycił się swoją ukochaną.

Jennifer Lopez po wielu latach ponownie związała się z Benem Affleckiem. O gwieździe pop i jednym z amantów Hollywood rozpisuje się prasa, a ich pojawienie się w miejscach publicznych powoduje ogromne zainteresowanie.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy związali się w 2002 r. Fani dali im wówczas pseudonim Bennifer. Aktor oświadczył się piosenkarce po roku znajomości, a 12 września 2003 r. miało się odbyć huczne wesele.

Ben i ja byliśmy wtedy tak bardzo zakochani. To był jeden z najszczęśliwszych okresów w moim życiu – wspomina.

Niestety uroczystość została odwołana zaledwie kilka godzin przed rozpoczęciem. Nie udźwignęli relacji. Lopez podkreśliła, że w tamtym czasie była nieustannie krytykowana. Doświadczyła rasizmu, bodyshamingu i seksizmu. Szczyt tego wszystkiego przypadł na czas, gdy spotykała się z Benem. Wyśmiewano np. jej rolę w filmie Pokojówka na Manhattanie, a w prasie pojawiały się obraźliwe nagłówki: Ben Affleck sypia ze sprzątaczką.

To było brutalne. Byliśmy tak krytykowani, że to zniszczyło nasz związek od środka, ponieważ byliśmy po prostu zbyt młodzi, aby zrozumieć, co naprawdę jest najważniejsze w życiu – mówiła.

W połowie 2021 r. do mediów trafiła informacja, że byli partnerzy zostali przyłapani na wspólnym spacerze. Bardzo szybko pojawiły się domysły, że ponownie romansuje. Ku uciesze fanów Jennifer Lopez bardzo szybko potwierdziła te doniesienia. Obecnie są praktycznie nierozłączni.

Nie oznacza to jednak, że Lopez  zrezygnowała ze swoich projektów. Wprost przeciwnie, nadal jej kalendarz jest wypełniony, a ona pracuje jak zawsze bardzo ciężko. Obecnie promuje swój najnowszy film Mary me. Z tego powodu pojawiła się między innymi w programie w programie The Tonight Show Jimmy’ego Fallona. Wystąpiła tam z Malumą i zachwyciła wyglądem. 52-letnia gwiazda ma ciało, jakiego mogą jej pozazdrościć młodsze koleżanki po fachu.

Lopez pojawiła się także w zjawiskowej białej kreacji. Pięknie wyglądałaby jako panna młoda.

Jennifer Lopez w białej sukni

Jennifer Lopez promuje Marry me. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których pozuje w pięknej, koronkowej, białej sukience przed kolano. Na pierwszy rzut oka wygląda, jakby wybierała się przed ołtarz. Trzeba przyznać, że zjawiskowa byłaby z niej panna młoda.

Ben Affleck nie ukrywa zachwytu, widząc ukochaną w takim wydaniu.


Jennifer Lopez w białej sukni

Jennifer Lopez w białej sukni

Jennifer Lopez w białej sukni

Jennifer Lopez w białej sukni

Jennifer Lopez w białej sukni

Jennifer Lopez w białej sukni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×