49-letnia Jennifer Lopez ma ostatnio ręce pełne roboty! Jej śliczna rodzina niespodziewanie się powiększyła!

Jennifer Lopez jak kloszard

Jennifer Lopez jak kloszard

Ile dzieci ma Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez i jej obecny partner Alex Rodriguez zabrali swoje dzieci na wspólne wakacje. Oznacza to, że bliźniaki J.Lo maja nowe rodzeństwo! Alex jest ojcem dwóch nastoletnich córek, które ma z poprzedniego związku.

49-letnia Jennifer Lopez ma za sobą niezliczona ilość ognistych romansów oraz dwa nieudane małżeństwa. Drugim mężem seksownej piosenkarki był przystojny gwiazdor Marc Anthony, który poślubił Jennifer cztery dni po swoim rozwodzie. Marc jest także ojcem dzieci J.Lo, które obecnie skończyły 10 lat. Gwiazda ma z nim bliźniaki – córkę Emmę Maribel i synka Maximiliana „Maxa” Davida. Obecnie zmysłowa wokalistka związała się byłym bejsbolistą Alexem Rodriguezem.

Warto jednak wspomnieć, że przystojny Alex to Amerykanin pochodzenia dominikańskiego, po przejściach i z imponującą przeszłością sportową, jak również osobistą. A-Rod był w wielu związkach, miał także żonę, z którą wychowywał dwoje wspólnych dzieci. Oznacza to, że 10-letnie bliźniaki Jennifer Lopez Max i Emme mają przyszywane rodzeństwo!

Alex Rodriguez jest ojcem dwóch córek 13-letniiej Natashy oraz 8-letniiej Elly. Dzieci pary poznały się już dawno, natychmiast się polubiły, z czego cieszą się najbardziej ich rodzice:

To zawsze nieprzewidywalne, gdy próbujesz łączyć rodziny z młodymi dziećmi, ale tu jak na razie jest dobrze… dzieci spędziły ze sobą czas i wszyscy się dogadują – czytamy na portalu Perez Hilton.

Poznanie ze sobą dzieci było jedną z najważniejszych decyzji, którą podjęli Alex Rodriguez i Jennifer Lopez. To tylko kolejny dowód, że para traktuje swój związek bardzo poważnie i niebawem świat może się spodziewać ich ślubu. Zanim jednak piękna J.Lo trzeci raz pojawi się w ślubnej sukni, zakochani zabrali swoje pociechy na wakacje.

Zobaczcie jak prezentuje się cała szóstka.

https://staging.jastrzabpost.pl/newsy/jennifer-lopez-grill-stek-zdjecie_695114.html

Szalone święta w willi Jennifer Lopez! Gwiazda zarządziła wigilijne piżama party! Pokazała całą rodzinę [DUŻO ZDJĘĆ]

Hollywood ma własną Kingę Rusin! Jennifer Lopez w tej stylizacji wygląda tak jak największa gwiazda „Dzień Dobry TVN”!


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z dziećmi na wakacjach

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z dziećmi na wakacjach

Dzieci Jennifer Lopez jadą autem do szkoły

Dzieci Jennifer Lopez jadą autem do szkoły

Urodziny dzieci Jennifer Lopez – córka Emme

Urodziny dzieci Jennifer Lopez – córka Emme

Komentarze

  • bystroś pisze:

    Dzieci brzydkie, podobne do ojca. A ojciec i mąż to prowizorka. Że też takiej gwiazdy nikt fajny nie chciał. Jak i Madonny. Wszystko sztuczne: prowizoryczny mąż, ciąża i wiele by wymieniać. Dziwny ten świat. Tylko dzieci szkoda.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×