Jennifer Aniston na plaży w objęciach dobrze znanego w Hollywood mężczyzny. Szykuje się głośny powrót

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje w objęciach przystojniaka z Hollywood. Fani nie ukrywają swojej wielkiej radości. Gwiazda ma dla nich wspaniałą nowinę. 

Jennifer Aniston to aktorka, która przez dekadę była gwiazdą serialu Przyjaciele. W kultowym sitcomie wcielała się w postać Rachel Green. Dzięki tej roli szybko została okrzyknięta „ulubienicą Ameryki”, a kolejne propozycje posypały się jak z rękawa. Nie związała się na dłużej z żadnym serialem, ale zaczęła regularnie występować na dużym ekranie. Świetnie sprawdziła się jako aktorka komediowa i to właśnie z takich wcieleń jest najbardziej znana.

Przez lata kariery w show-biznesie zgromadziła wokół siebie sporą ilość fanów, którzy oczywiście interesują się nie tylko jej nowymi rolami, ale także życiem prywatnym. W jej przypadku sława nie poszła jednak w parze ze szczęściem w miłości. Gdy grała w Przyjaciołach, jej mężem był Brad Pitt i stanowili wówczas najgorętszą parę w Hollywood. Wszystko zmieniło się gdy aktor na swojej drodze spotkał Angelinę Jolie. Ich małżeństwo zakończyło się po 5 latach.

Jennifer Aniston w objęciach przystojniaka z Hollywood

Jennfer po rozwodzie z Pittem długo nie mogła znaleźć szczęścia u boku kolejnego mężczyzny. Spotykała się między innymi z Vince’em Vaughnem, Paulem Scaulforem i Johnem Mayerem. W 2015 po raz kolejny zdecydowała się wyjść za mąż. Jej wybrankiem okazał się być Justin Theroux. Niestety niespełna trzy lata po ślubie byli już w separacji.

Od czasu rozstania z drugim mężem kolorowa prasa, co jakiś czas przypisuje aktorce kolejne romanse. Rozpisywano się nawet na temat tego, że wróciła do Brada Pitta, ale te plotki nigdy oficjalnie się nie potwierdziły. Teraz gwiazda na nowo rozgrzała doniesienia, wrzucając na swoje konto na Instagramie zdjęcie z przystojniakiem z Hollywood. Gwiazda pozuje w objęciach Adama Sandlera.

Powrót do pracy z moim kumplem – podpisała wspólne zdjęcie.

Post niestety nie jest zapowiedzią nowej relacji, a tego, że aktorska para ponownie pojawi się na ekranie. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do drugiej części filmu Zabójczy rejs, w którym aktorzy grają  małżeństwo podejrzane o morderstwo. Premiera filmu miała miejsce w 2019 roku i okazała się być wielkim hitem Netflixa. Ekipa  od kilku tygodni znowu przebywa na Hawajach, gdzie kręcone są zdjęcia do nowej odsłony komedii.

Fani nie ukrywają, że cieszą się z tej wiadomości, bo wyjątkowo lubią, gdy ten duet pojawia się razem na ekranie. Aktorzy zagrali razem w kilku filmach, a sporym sukcesem była także komedia Żona na niby. Czekacie na sequel Zabójczego rejsu?


Jennifer Aniston i Adam Sandler

Jennifer Aniston i Adam Sandler

Jennifer Aniston w skórzanej mini na premierze filmu dla Netflixa.

Jennifer Aniston w skórzanej mini na premierze filmu dla Netflixa.

Jennifer Aniston w skórzanej mini na premierze filmu dla Netflixa.

Jennifer Aniston w skórzanej mini na premierze filmu dla Netflixa.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×