Jennifer Aniston jest skłócona z gwiazdą „Przyjaciół”. Nie rozmawiają ze sobą od czasu zakończenia serialu

Jennifer Aniston Przyjaciele

Jennifer Aniston Przyjaciele

Jennifer Aniston była jedną z gwiazd bardzo popularnego serialu Przyjaciele. Pamiętacie właściciela kafejki, blondyna zapatrzonego w graną przez aktorkę, Rachel? Otóż okazuje się, że dawni koledzy z planu ze sobą nie rozmawiają od zakończenia zdjęć.

Jennifer Aniston podobno nie odzywa się do Jamesa Michaela Tylera, który grał w serialu Gunthera, właściciela kafejki, w którym tytułowi przyjaciele prowadzili długie rozmowy.

Zobacz: Dzieci Brada Pitta poznały Jennifer Aniston! Jak zareagowały na widok największej rywalki Angeliny Jolie?

Jennifer Aniston – dlaczego nie rozmawia z Jamesem Tylerem?

James Michael Tyler, lepiej znany jako Gunther, szef kawiarni, który był zauroczony postacią Jennifer Aniston – Rachel Green w serialu Przyjaciele, ujawnił, że nie rozmawiał ze swoją byłą koleżanką z planu od zakończenia serialu.

Szczerze mówiąc, nie widziałem Jennifer od czasu przyjęcia kończącego produkcję. Minęło już 15 lat – powiedział w The Daily Star – Mieszka w innym mieście. Nie zamierzam wyjeżdżać z domu i czekać, aż wyjdzie do mnie się przywitać. To byłoby trochę dziwne!

Mimo że nie odzywają się do siebie, odkąd zakończono serial Przyjaciele, aktor zapewnił, że między nimi nie ma jakichś złych emocji.

To nic osobistego. Aktorzy idą dalej. Minęło dużo czasu. Jestem żonaty, a inni ludzie mają swoje życie. Rzeczy się zmieniają – dodał.

Zobacz: Brad Pitt i Jennifer Aniston razem na festiwalu w Wenecji! Tabloid powołuje się na nowe zdjęcia pary

Jennifer Aniston jest bardzo zajęta

Od czasu zakończenia występów, 15 lat temu, Aniston pozostaje zapracowaną kobietą z sukcesami kasowymi na koncie, takimi jak Horrible Bosses, Marley & Me i You’re The Millers, i prawdopodobnie dlatego straciła kontakt ze swoim byłym kolegą . Jej najnowsze dzieło The Morning Show pojawi się w listopadzie wraz z debiutem nowej platformy streamingowej Apple TV +.

Premiera Przyjaciół odbyła się w 1994 roku i trwała przez dziesięć sezonów, a skończyła się w 2004 roku. Sitcom jest obecnie dostępny w serwisie Netflix.

Zobacz: Nowy partner Jennifer Aniston udzielił wywiadu: “Może nie mam wyglądu Brada Pitta, ale…”. Długo się ukrywał przed światem


James Michael Tyler

James Michael Tyler

James Michael Tyler i Jennifer Aniston

James Michael Tyler i Jennifer Aniston

Jennifer Aniston w zielonym ?akiecie

Jennifer Aniston is seen at 'Jimmy Kimmel Live' in Los Angeles, California. Pictured: Jennifer Aniston World Rights,

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×