Z twarzą Jennifer Aniston stało się coś niepokojącego. Nawet kusa mini nie odwróciła uwagi od jej nad wyraz idealnej cery

Jennifer Aniston twarz po botoksie

Jennifer Aniston twarz po botoksie

Jennifer Aniston przesadziła z botoksem?

Jennifer Aniston to aktorka, która pomimo upływu lat, podczas oficjalnych wystąpień i bankietów, stara się wyglądać doskonale. Właśnie dlatego spędza sporo czasu nie tylko wybierając odpowiednią kreację i fryzurę, ale także poprawiając urodę w gabinetach medycyny estetycznej. Tym razem coś chyba nie poszło po jej myśli, co zresztą widać gołym okiem na najnowszych zdjęciach.

Aniston pojawiła się  podczas światowej premiery produkcji Netflixa – Dumplin. Z racji tego, że była jedną z głównych gwiazd, które wzięły udział w tym wydarzeniu, cierpliwie pozowała do zdjęć skupiając na sobie uwagę fotoreporterów. Nie bez powodu – w zmysłowej mini podkreślającej jej smukłą sylwetkę wyglądała spektakularnie, mimo to o wiele większą „atrakcją” dla fotografujących była twarz gwiazdy kina.

Kiedy Jennifer próbowała się uśmiechnąć, jej nadzwyczaj gładka i idealna twarz chwilami „odmawiała współpracy”. Czyżby w pogoni za młodością przesadziła z botoksem? To wyjaśniałoby zdjęcia, które jakiś czas temu obiegły media.

Jennifer została przyłapana w momencie, w którym wybiegła z salonu kosmetycznego w samych kapciach. Próbowała zachować anonimowość i skryć się przed błyskami fleszów pod ciemnymi okularami i w męskim kapeluszu. Wówczas szalikiem nerwowo zasłaniała twarz, tak jakby nie chciała czegoś pokazać. Czyżby w ten sposób próbowała ukryć zaczerwienienia na twarzy po zastrzykach z kwasem hialuronowym albo botoksem?

Czy upiększając się aktorka próbuje udowodnić Justinowi Theroux, jak wiele stracił doprowadzając do ich rozstania? Jeszcze nie tak dawno wydawała się tą całą sytuacją załamana. Dziś próbuje pokazać swoją siłę i niezależność, a przy tym wyglądać nienagannie.

Jennifer Aniston jak poparzona wybiegła w kapciach od swojej kosmetyczki! Nie wyglądała najlepiej

Brad Pitt odważnie o Jennifer Aniston! Ten wywiad wstrząśnie show-biznesem!

Jennifer Aniston zaniedbała się po rozstaniu z Justinem Theroux! W męskich butach i rockowych spodniach już nie przypomina seksownej gwiazdy!


Jennifer Aniston na premierze filmu Dumplin

Jennifer Aniston na premierze filmu Dumplin

Czy Jennifer Aniston przesadziła z ilością zabiegów upiększających?

Czy Jennifer Aniston przesadziła z ilością zabiegów upiększających?

Twarz Jennifer Aniston z bliska

Twarz Jennifer Aniston z bliska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×