Jarosław Kaczyński bardzo tęskni za zmarłą matką. W kolejną rocznicę jej śmierci opublikował wzruszający nekrolog

Jadwiga Kaczyńska, Jarosław, Lech, matka

Jadwiga Kaczyńska, Jarosław, Lech, matka

Jarosław Kaczyński uczcił rocznicę śmierci matki

Przypomnijmy, że pięć lat temu zmarła Jadwiga Kaczyńska, ukochana mama prezesa PiS – Jarosława oraz tragicznie zmarłego prezydenta – Lecha. Jarosław Kaczyński aby upamiętnić kolejną rocznicę śmierci swojej rodzicielki, zamówił specjalne wspomnienia, które ukazały się w prawicowej prasie w Naszym Dzienniku, Gazecie Polskiej oraz w Sieci.

Matka Jarosława i Lecha Kaczyńskich odeszła dokładnie 17 stycznia 2013 roku. Jak informowała ówczesna prasa, przyczyną jej śmierci była niewydolność oddechowo-krążeniowa.

Zmarła spokojnie, we śnie, nie odzyskała świadomości – w rozmowie z Faktem przyznał jeden z polityków z bliskiego otoczenia prezesa PiS.

Tegoroczny wspomnieniowy nekrolog, Kaczyński umieścił przed samą rocznicą, jednak tym razem jego forma i treść różnią się od tych sprzed lat. Zauważalna jest różnica w treści, ale jest także inny szczegół. W najnowszym nekrologu, tuż nad tekstem napisanym przez Jarosława Kaczyńskiego, pojawiło się zdjęcie jego matki Jadwigi, natomiast ramkę z fotografią zdobi tajemnicza fioletowa róża.

Była dla swoich najbliższych, dla mojego Brata i dla mnie, nauczycielem i podporą. Pozostała nią mimo bardzo ciężkiej choroby także w ostatnim okresie życia, po smoleńskiej tragedii. Pozostawiła po sobie najlepszą pamięć i niemożliwą do zapełnienia pustkę –  napisała Kaczyński.

Msza święta w piątą rocznicę śmierci matki Jarosława Kaczyńskiego odbędzie się w środę w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie. Matka Jarosława i Lecha Kaczyńskich została pochowana na Cmentarzu Powązkowskim.

Partner Marty Kaczyńskiej nie miał czasu na relaks w święta. Ukochana wystawiła go na ciężką próbę!

Jarosław Kaczyński ma problemy ze zdrowiem? Nawet w święta musiał przestrzegać restrykcyjnej diety

Bezczelny poseł PiS-u zwariował? Obraził wszystkie kobiety! Zaczął od upokarzania swojej ślicznej żony!


Nekrolog na rocznicę śmierci Jadwigi Kaczyńskiej

Nekrolog na rocznicę śmierci Jadwigi Kaczyńskiej

Jadwiga Kaczyńska i Lech Kaczyński

Jadwiga Kaczyńska i Lech Kaczyński

Jadwiga Kaczyńska

Jadwiga Kaczyńska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×