Jarosław i Marta Kaczyńscy na tajnym spotkaniu. Sfotografowali ich paparazzi. Podobno mieli co świętować

Jarosław i Marta Kaczyńscy

Jarosław i Marta Kaczyńscy

Jarosław Kaczyński uczestniczył w sekretnej, rodzinnej uroczystości. Paparazzi sfotografowali go i innych członków klanu. Co było celem spotkania?

Jarosław Kaczyński to weteran polityki. Z wykształcenia jest doktorem nauk prawnych, ale od dawna angażował się w życie społeczne. Za czasów Polski Ludowej działał w opozycji antykomunistycznej. W 1989 roku wziął udział w przełomowych dla polskiej historii obradach Okrągłego Stołu między opozycją a rządem z ramienia PZPR.

W III RP kontynuował działalność. Początkowo związał się z obozem politycznym Lecha Wałęsy, ale z czasem zmienił front. W latach 90. kierował stworzonym przez siebie Porozumieniem Centrum. W 2001 roku wraz z bratem, Lechem Kaczyńskim (zm. 2010), założył Prawo i Sprawiedliwość, które w 2005 roku sformowało rząd z Samoobroną RP i LPR. PiS nieoczekiwanie straciło władzę na skutek przyśpieszonych wyborów w 2007 roku, kiedy zostało odsunięte od władzy przez PO i PSL.

W 2015 roku kierowana przez niego partia powróciła do steru. PiS rządzi do dziś i raczej niewiele wskazuje na to, aby ten stan rzeczy miał się zmienić w krótkim czasie. Kaczyński, w odróżnieniu od wielu innych polityków, nie epatuje w mediach swoim życiem prywatnym, stroni od wywiadów, a nawet nie udziela się w mediach społecznościowych.

Jarosław Kaczyński na rodzinnej imprezie. Chrzcili Stasia?

Super Express opublikował zdjęcia z sobotniej uroczystości, w której wziął udział prezes PiS. Polityk w godzinach popołudniowych opuścił mury domu na Żoliborzu, skąd wraz z ochroną udał się pod kościół pw. św. Benona. Tam czekali na niego krewni, w tym m.in. bratanica Marta Kaczyńska, jej mąż Piotr Zieliński i 4-letni synek Stanisław Lech.

Poseł miał ze sobą torbę z napisem „najlepsze życzenia w tym wyjątkowym dniu” i białą świecę. Wszyscy członkowie rodziny Kaczyńskich byli ubrani bardzo dostojnie. Jarosław postawił na ciemny beret, czarny płaszcz, jasną koszulę z krawatem i ciemne spodnie od garnituru. Marta z kolei na ciemny płaszcz, spodnie w podobnym kolorze i jaśniejszą koszulę. Wygląd kobiety dopełniała piękna, skórzana torba. Mały Jaś pojawił się przed kościołem w żółtej czapce, ciemnej kurtce, spodniach w tym kolorze i eleganckich lakierkach.

Dziennikarzom udało się  ustalić, że nabożeństwo odbyło się wyłącznie dla członków rodziny. SE sugeruje, że mogło być ono połączone z chrztem Stasia. Po zakończonej mszy Kaczyńscy pojechali  do hotelu Regent. Poseł bawił się tam przez blisko trzy godziny.

SE o charakter uroczystości zapytał Jana Marię Tomaszewskiego, kuzyna Jarosława. Mężczyzna zaprzeczył jednak, aby chrzczono syna Marty. Stanowczo zadeklarował:

Nic takiego nie było, normalnie przejazdem byli (Marta, Piotr i Stanisław) w Warszawie.  Oni w przejeździe byli w Warszawie, jadą dalej do Zakopanego odpocząć.

Wspólne zdjęcie rodziny Kaczyńskich zobaczycie na okładce nowego numeru SE, którą zamieściliśmy w galerii pod tekstem.

Lubicie Jarosława Kaczyńskiego i jego rodzinę?


Okładka Super Expressu z 21.02.22

Okładka Super Expressu z 21.02.22

Jarosław Kaczyński i jego ochrona na miesięcznicy smoleńskiej

Jarosław Kaczyński i jego ochrona na miesięcznicy smoleńskiej

Marta Kaczyńska z synem na Wawelu

Marta Kaczyńska z synem na Wawelu

Komentarze

 • Gość pisze:

  Tajne spotkanie – o czym mówi sama nazwa – tajnym powinno pozostać w praktyce.
  Myślę, że Szanowny Pan Jarosław Kaczyński i Szanowna Pani Marta Kaczyńska zgodziliby się ze mną .
  Miłego Dnia

 • Gość pisze:

  Nie lubię , innym chcą układać życie a sobie nie potrafią

 • Gość pisze:

  Dziennikarzom udało się ustalić… piszą w tym popapranym Jastrzębiu, jakby rzecz tyczyła wielkiej wagi . Jaki tabloid, tacy dziennikarze.

 • Gość pisze:

  Kretynski tabloid.
  Ludzie przede wszystkim żyją wśród swoich bliskich. I to jest normalne. Napisać o tajnym spotkaniu rodzinnym to jest debilizm „redachtorów” tabloidów. Syf.

  • Gość pisze:

   No akurat w to że kaczor chce żyć wśród swoich bliskich to za bardzo nie wierzę, musiało być coś na rzeczy…

 • Gość pisze:

  Mąż na papierze, który z nią nie mieszka, tylko spotykają się w parku co by się z dzieckiem widział.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×