Rzekoma ofiara Jarosława Bieniuka chciała ugody. Zażyczyła sobie kwoty z kosmosu

Jarosław Bieniuk - komentarze internautów

Jarosław Bieniuk - komentarze internautów

Sylwia S. "Cassandra", domniemana ofiara Jarosława Bieniuka, chciała zawrzeć ugodę ze swoim rzekomym oprawcą. W momencie, w którym były piłkarz zgodziłby się zapłacić 400 tysięcy złotych, kobieta była w stanie złagodzić oskarżenia. 

Jarosław Bieniuk 16 kwietnia trafił do aresztu. Były piłkarz został oskarżony o gwałt. Po niecałych dwóch dobach mężczyzna wyszedł na wolność i zdecydował się wystosować oświadczenie, w którym przekonywał o swojej niewinności.

Na korzyść piłkarza wpływa fakt, że sam stawił się na policję i nie uchylił się od składania zeznać. W dobrym świetle stawiają go też zeznania świadków, którzy podobno przyznali, że Jarosław i Sylwia hotel opuścili w zgodzie.

Na tym cała sprawa się nie kończy. Prawnicy Cassandry podobno zaproponowali piłkarzowi ugodę. Jarosław Bieniuk miał zapłacić 400 tysięcy złotych, w zamian usłyszałby łagodniejsze zarzuty:

Moje źródło z otoczenia Bieniuka informuje, że wkrótce doszło do nieformalnego spotkania prawników dwóch kancelarii. Pełnomocnicy „Cassandry” mieli złożyć propozycję: w zamian za 400 tys. zł ukierunkują sprawę na łagodniejsze zarzuty: zgwałcenie, ale bez szczególnego okrucieństwa. Propozycja ta została odrzucona – informuje Gazeta Wybrocza.

W tym przypadku maksymalna kara waha się od 2 do 12 lat. Piłkarz odrzucił propozycję modelki, argumentując że jest niewinny. Podkreślenia wymaga fakt, że póki co Jarosław Bieniuk nie jest oskarżony o gwałt, a o udzielenie narkotyków osobom trzecim.

Jak myślicie, jak zakończy się ta sprawa?

Zobacz: Jarosław Bieniuk straci fortunę przez fałszywe zarzuty? Specjalista od marketingu nie ma wątpliwości

Zobacz: Co Jarosław Bieniuk robił z Sylwią S. w hotelu? Nagranie z monitoringu rozwiewa wątpliwości!

Zobacz: Afera z Jarosławem Bieniukiem: Kluczowe zeznania świadków nie stawiają Sylwii S. w najlepszym świetle. Co nowego wiemy?


Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska – jak mieszkali?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska – jak mieszkali?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska – jak mieszkali?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska – jak mieszkali?

Jarosław Bieniuk dom

Jarosław Bieniuk dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×