Jarosław Bieniuk znów się zakochał! Jego nowa partnerka to znana projektantka!

Jarosław Bieniuk, Maja Kubit

Jarosław Bieniuk, Maja Kubit

Jarosław Bieniuk znów zakochany! Tak zaskakujące informacje podał dzisiaj jeden z magazynów! Kim jest nowa wybranka jego serca? To ponoć znana projektantka dziecięcej odzieży, która wspiera mężczyznę w trudnych chwilach związanych z oskarżeniem o gwałt. 

Życie prywatne Jarosława Bieniuka jest w ostatnim czasie niezwykle intensywne nagłaśniane. Wszystko za sprawą oskarżeń o gwałt, które zostały na początku kwietnia skierowane w jego stronę:

Potwierdzam, że doszło do zatrzymania w kontekście przestępstwa popełnionego w kierunku naruszenia wolności seksualnej. To wszystko co mam w tej chwili do przekazania – potwierdziła w rozmowie z “Faktem” Grażyna Wawryniuk z prok. okręgowej w Gdańsku.

Kiedy sprawę skomentowały gwiazdy, prawnicy i inne osoby trzecie, emocje opadły. Aż do zeszłego tygodnia. Fakt dotarł do drugiej kobiety, która postanowiła zaszkodzić piłkarzowi:

W pewnym momencie wciągnął kreskę i wtedy, jakby w niego diabeł wstąpił. Złapał mnie za włosy, zaczął ściągać spodnie i wyjmować swoje przyrodzenie. Powiedział, żebym mu zrobiła, cytuję: „loda”. Przestraszyłam się i odepchnęłam go. Powiedziałam: „Puść mnie, co ty robisz?!”. Wtedy złapał mnie za twarz i próbował mi wepchnąć język w usta  – wyznała.

Mężczyzna nie przyznaje się jednak do zarzucanych mu czynów i stara się cieszyć każdym dniem. W końcu ma dla kogo żyć. Trójka jego dzieci jest w okresie dorastania, więc teraz potrzebują jego wsparcia jeszcze bardziej niż wcześniej.

Jarosław Bieniuk i Maja Kubit są parą

Jak się dzisiaj okazuje, w tych trudnych chwilach nie jest sam. Oparcie ma bowiem w nowej partnerce, projektantce dziecięcych ubranek Mai Kubit. I choć ponoć bardzo się kochają, znajomi kobiety nie wróżą im wspólnej przyszłości:

Maja dzielnie znosi to, co się dzieje, ale jej znajomi zaczynają się zastanawiać, czy ten związek przetrwa – zdradza w magazynie Party znajoma kobiety.

My mamy jednak nadzieję, że pomimo przeciwności losu ułożą sobie życie! Powodzenia! 🙂

Zobacz: Jarosław Bieniuk przerywa milczenie. Udzielił wywiadu w Dzień Dobry TVN: “Tak, spotkaliśmy się tej nocy”. Co jeszcze powiedział?

Zobacz: Afera z Jarosławem Bieniukiem odbija się na jego rodzinie! Jak dzieci znoszą doniesienia mediów i kto się nimi zajmuje?

Zobacz: Małgorzata Rozenek oceniła aferę z Jarosławem Bieniukiem: “Ja wiem jak jest” [WIDEO]


Maja Kubit – nowa partnerka Jarosława Bieniuka

Maja Kubit – nowa partnerka Jarosława Bieniuka

Maja Kubit – nowa partnerka Jarosława Bieniuka

Maja Kubit – nowa partnerka Jarosława Bieniuka

Maja Kubit – nowa partnerka Jarosława Bieniuka

Maja Kubit – nowa partnerka Jarosława Bieniuka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×