Izabela Janachowska w „TzG” ma specjalne zadanie. Chodzi o Oliwię Bieniuk. Zdradziła, co obiecała ojcu nastolatki

Izabela Janachowska i Oliwia Bieniuk

Izabela Janachowska i Oliwia Bieniuk

Izabela Janachowska w jesiennej ramówce wróciła do telewizji jako współprowadząca Taniec z Gwiazdami. Otrzymała ma tam specjalne zadanie dotyczące Oliwii Bieniuk. Prosił ją o to ojciec nastolatki. Zdradziła, co mu obiecała. 

Izabela Janachowska karierę w show-biznesie zaczynała od programu Taniec z Gwiazdami. Pojawiła się na parkiecie przez kilka kolejnych edycji show, by towarzyszyć gwiazdom w drodze po Kryształową Kulę, która jest główną nagrodą. Później postanowiła rozwinąć skrzydła jako bizneswoman. Założyła blog o tematyce ślubnej, który w krótkim czasie przerodził się w prawdziwe imperium. Nie brakuje par narzeczonych, które chcą, aby to właśnie ona odpowiadała za organizację najważniejszego dnia w ich życiu.

Po długiej przerwie Iza ponownie wróciła do popularnego show emitowanego na antenie Polsatu. Tym razem dostała zupełnie inną rolę. Gwiazda występuje u boku Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut w roli współprowadzącej. Ma już za sobą dwa odcinki.

Izabela Janachowska ma specjalne zadanie związane z Oliwią Bieniuk

30 sierpnia wystartowała 12. edycja Tańca z Gwiazdami. W tym sezonie w programie nie brakuje ciekawych osobowości. Jedną z pierwszych uczestniczek, którą Polsat zaprosił do formatu była córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka – Oliwia. Nastolatka już stawia pierwsze kroki w show-biznesie, biorąc udział w sesjach zdjęciowych, kampaniach reklamowych i krótkometrażowych filmach. Teraz ma okazję zaprezentować się przed szerszą publicznością. Taneczne show dla wielu osób stało się furtką do popularności.

Aby wystąpić w programie, który wymaga codziennych treningów, Oliwia przeprowadziła się z Trójmiasta do Warszawy. Okazuje się, że zatroskany Jarosław Bieniuk nieco martwi się o najstarszą pociechę, dlatego poprosił Izę Janachowską, by zaopiekowała się nią na czas trwania programu:

Obiecałam Jarkowi oraz Zuzce, że będę nad nią czuwała. Więc troszkę staram się nią tutaj zaopiekować, żeby czuła się dobrze, żeby dodawać jej jak najwięcej tej otuchy, tego wsparcia, spokoju, a dzisiaj to był dla niej trudny moment – zdradziła w rozmowie z Pomponikiem.

Drugi odcinek programu rzeczywiście był dla Oliwii niezwykle trudny. Jurorzy słabo ocenili jej taniec standardowy, przez co znalazła się na końcu punktacji. Jedynie dzięki wsparciu widzów udało się jej pozostać w show. Wsparcie Izy Janachowskiej w takich trudnych momentach na pewno jej się przyda.

Oliwia Bieniuk komentuje krytykę w Tańcu z gwiazdami:


Izabela Janachowska – Taniec z gwiazdami 12

Izabela Janachowska – Taniec z gwiazdami 12

Oliwia Bieniuk — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Oliwia Bieniuk — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

fot. AKPA

scena z: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska, fot. Baranowski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×