Niewyobrażalna tragedia. 34-letnia gwiazda poroniła. Opublikowała rozdzierający serce wpis

Jana Kramer poroniła ciążę

Jana Kramer poroniła ciążę

Jana Kramer poroniła

Jana Kramer to amerykańska piosenkarka country i aktorka znana głównie z roli Alex Dupre w popularnym serialu One Tree Hill. Jana miała dwóch mężów, zanim poznała swojego ostatniego ukochanego – Michaela Caussina – który oświadczył się jej w grudniu 2014 roku. Ślub miał miejsce pół roku później. Z kolei w styczniu 2016 roku na świat przyszła ich córka, Jolie Rae Caussin.

Po urodzeniu dziecka, w małżeństwie Jany i Michaela zaczęło się psuć do tego stopnia, że para ogłosiła separację. Po chwilowym kryzysie postanowili spróbować jeszcze raz. Niestety, właśnie wtedy spotkała ich wielka tragedia – Jana poroniła. Artystka milczała na ten temat i nie obnosiła się ze swoim bólem, ale jak kilka dni temu zdradziła w mediach społecznościowych: „cierpienie w milczeniu jest moją przeszłością, ale nie będzie teraźniejszością”.

To niestety nie jest moja pierwsza strata. Kiedy po raz pierwszy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, chciałam wykrzyczeć to głośno, ale wiedziałam, że z pewnych powodów lepiej z tym poczekać. Dzięki temu, że mało kto o tym wiedział, to cierpieliśmy w milczeniu… cierpienie w milczeniu jest moją przeszłością, ale nie będzie teraźniejszością

Jana zwróciła się do kobiet, które zmagają się z bólem takim jak jej, to dla nich postanowiła wyjść z ukrycia i powiedzieć „jestem tu dla was”. Przy okazji zaznaczyła, że pomoc należy się również mężczyznom, którzy przeżywają taką traumę.

To niewyobrażalna tragedia. Nie potrafimy sobie wyobrazić bólu osób, które przez nią przechodzą.

Kolejna ciąża w show-biznesie! Piękna para ogłosiła ją w cudownym stylu

https://staging.jastrzabpost.pl/seriale-tv/przyjaciolki-120-zuza-w-ciazy-kto-jest-ojcem-dziecka_591262.html

 

Książę Harry i Meghan Markle przyspieszą ślub?! Zrobią wszystko by uniknąć skandalu z CIĄŻĄ!


Jana Kramer poroniła

Jana Kramer poroniła

Jana Kramer, amerykańska gwiazda country

Jana Kramer, amerykańska gwiazda country

Jana Kramer, amerykańska gwiazda country

Jana Kramer, amerykańska gwiazda country

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×