Agnieszka Hyży zdradza, jakim ojcem jest Grzegorz: „To jak się zachowuje, przerosło moje oczekiwania”. Swoim komentarzem wbiła szpilę Mai Hyży?

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, Maja Hyży

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, Maja Hyży

Grzegorz Hyży w ubiegłym roku ponownie został ojcem. Agnieszka zdradziła, jak radzi sobie w tej roli. Nie oszczędziła przy tym byłej żony swojego męża. 

Agnieszka Hyży ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim, zdobywając dyplom z socjologii. Swoje pierwsze kroki w mediach stawiała w 2002 roku. To wtedy została zwyciężczynią konkursu piękności, dzięki czemu przez rok była twarzą jednej z największych firm kosmetycznych w kraju. Dwa lata później została zaproszona do działu w programie TVN Ciao Darwin.

Drzemiący w niej potencjał dostrzegła stacja Polsat, która złożyła jej propozycję nie do odrzucenia. W efekcie w 2007 roku dołączyła do grona prowadzących magazyn Się kręci. Współprowadziła także program rozrywkowy Gwiezdny Cyrk oraz wystąpiła w jednym z odcinków Jak oni śpiewają?.

Agnieszka Hyży zdradza, jakim ojcem jest jej mąż

Poza licznymi zobowiązaniami znajduje czas na życie prywatne. W 2011 roku po raz pierwszy wyszła za mąż za Mikołaja Wita. Para jakiś czas później powitała na świecie córeczkę, której nadała imię Marta. Ich uczucie wygasło. Niemal po trzech latach od ślubu spotkali się na sali sądowej i wzięli rozwód. Wkrótce na drodze gwiazdy pojawił się Grzegorz Hyży. Zakochani postanowili sformalizować swój związek. Owocem ich miłości jest syn Leon, który urodził się w zeszłym roku.

Zakochani starają się chronić swoją prywatność, jak tylko mogą. Agnieszka długo ukrywała, że jest w stanie błogosławionym. Również po narodzinach nie chwaliła się w sieci zdjęciami pociechy:

Postanowiliśmy cieszyć się tą chwilą tylko we troje, w ciszy, w spokoju. Była to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć i spotkała się z dużym zrozumieniem dziadków i naszych dzieci – zdradziła na łamach magazynu Twoje Imperium.

W tej samej rozmowie prezenterka zdradziła, jakim ojcem jest Grzegorz:

Bardzo dobrym, o czym wiedziałam od naszego pierwszego spotkania.

Agnieszka Hyży wbiła szpilę Mai Hyży?

Szczególną uwagę zwróciła dalsza część wypowiedzi. Prezenterka wyznała, że jej ukochany, mimo że nie relacjonuje w sieci, jak spędza czas ze swoją pociechą, jest świetnym ojcem:

Mój mąż nie opowiada o dzieciach, nie relacjonuje w mediach czasu, który z nimi spędza, ale to nie oznacza, że nie jest oddanym ojcem, obecnym w ich życiu. Byłma pewna, że po raz kolejny wejdzie w tę rolę z pełnym zaangażowaniem, miłością i troską. Ale to jak się zachowuje, przerosło moje oczekiwania. Mam poczucie, że jesteśmy rodzicami na równych zasadach i współpracujemy, dzieląc się wszystkimi obowiązkami.

Niektórzy uważają, że Agnieszka próbowała w ten sposób wbić szpilę byłej żonie swojego męża – Mai Hyży, która chętnie publikuje zdjęcia swoich dzieci w sieci. Niedawno wyznała nam, że chociaż ogłosiła ciążę w mediach, nie otrzymała gratulacji od byłego męża.


Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz. Fotka z Instagrama

Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz. Fotka z Instagrama

Agnieszka Hyzy, Grzegorz Hyży z synkiem

Agnieszka Hyzy, Grzegorz Hyży z synkiem

Maja Hyży z rodziną

Maja Hyży z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×