Edyta Pazura pokazała prezent urodzinowy od Cezarego. Goła pierś na pierwszym planie. „Jest dokładnie taki jak sobie wymarzyłam”

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Cezary Pazura dołożył wszelkich starań, by uszczęśliwić żonę w dniu jej 34. urodzin. Sprawił jej prezent, którego mogą pozazdrościć jej gwiazdy. 

Cezary Pazura to jeden z najpopularniejszych polski aktorów. Na swoim koncie ma wiele ról w kultowych polskich produkcjach, dzięki którym przez cały czas pozostaje na topie. Od kilku lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Edytą Pazurą – menadżerką, blogerką i influencerką. Wspólnie z trojgiem dzieci – Amelią, Ritą i Antonim mieszkają pod Warszawą. Żona aktora dołożyła wszelkich starań, by wnętrza ich domu wyglądały nienagannie. Chętnie wrzuca do sieci zdjęcia, na których pokazuje kolejne pomieszczenia, które dla wielu jej obserwatorów służą za inspirację.

Choć Pazurowie zdają się być bardzo dobrze dobranym małżeństwem, wybranka gwiazdora w rozmowie z Vivą! przyznała, że nie zawsze była szczęśliwa.

Patrząc na tamtą 19-letnią dziewczynę z perspektywy 33-latki, nie jestem pewna, czy dziś znalazłabym w sobie tyle odwagi. Weszłam w związek z nieszablonowym, dużo starszym mężczyzną, bardzo znanym aktorem i jeszcze chciałam zbawić świat. Było ciężko. Musieliśmy stawić czoło kłamstwom, pomówieniom, szantażom. Wszystko było pretekstem do krytyki.

Ten czas jednak mają już za sobą i obecnie świetnie się dogadują, na co nie brakuje dowodów.

Cezary Pazura wręczył żonie wyjątkowy prezent urodzinowy

Kilka dni temu Edyta obchodziła swoje 34. urodziny. Z tej okazji Cezary opublikował na Instagramie post, w którym nie tylko złożył jej życzenia, ale i udostępnił kilka zdjęć z rodzinnego archiwum. W opisie przyznał, że żona jest miłością jego życia.

Miłość Mojego Życia, Moja Ukochana Żona obchodzi dziś Urodziny… Edytko, Słońce Moje, wspaniale, że jesteś ze mną. Jesteś Moim największym Szczęściem. Sama też bądź zawsze szczęśliwa, niech Ci się spełnią marzenia i niech otaczają Cię sami przyjaciele. Kocham. Żyj 100 lat.

Aktor przygotował też dla niej wyjątkowy prezent. Okazuje się, że zamówił dla niej obraz namalowany przez Joannę Sarapatę. Za inspirację posłużyło zdjęcie, na którym jubilatka z anielskimi skrzydłami na plecach pozowała, siedząc zamyślona na kanapie. Artystka zinterpretowała kadr na swój sposób i na malowidle ukazała Edytę z odsłoniętą piersią.

Ukochana Pazury podzieliła się swoim szczęściem na Instagramie. Zdradziła, że dokładnie o takim dziele zawsze marzyła.

Jest dokładnie taki jak sobie wymarzyłam. Widziałam go już w moich snach…
Mój prezent urodzinowy od @czarekpazura, czyli ja widziana oczami @joannasarapata_official
Dziękuję i co najważniejsze… Mam skrzydła.
To dziwne i zarazem piękne uczucie, gdy patrzy się na własny portret.
W głowie mam słowa, które ktoś kiedyś napisał mi na urodzinowej kartce: „Życie każdego człowieka jest opowieścią, niepowtarzalną historią, jakiej nikt przedtem nie przeżył i nikt więcej nie przeżyje.”

Obserwatorki menadżerki są pod ogromnym wrażeniem pomysłowości Czarka, czemu dały wyraz w komentarzach.

  • Przepiękny.
  • Joanna Sarapata: Cudny Czarek i Piękne Aniołki.
  • Piękny obraz.
  • Chwyta za serce.
  • Wow, piękny. Pan Cezary spisał się na medal. Pozdrawiam ciepło.
  • Przepiekny obraz, a meża masz Edytko cudownego.

Podoba wam się ten obraz?


Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura w długich włosach

Edyta Pazura w długich włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×