Martyna Wojciechowska ma wielki powód do dumy! Świadectwo jej zdolnej córki wygląda imponująco! Internauci nie podzielili jej radości!

Martyna Wojciechowska oraz Anna Samusionek pochwaliły się świadectwami szkolnymi swoich córek. Obie dziewczynki uzyskały wzorowe wyniki w nauce!

Od środy wszyscy uczniowie mają swoje upragnione wakacje. Z tego faktu cieszą się także rodzice, którzy już niebawem zabiorą swoje pociechy w wakacyjną podróż. Ważnym wydarzeniem w życiu każdego dziecka jest koniec roku szkolnego, wówczas ich całoroczna nauka jest doceniona świadectwem szkolnym, które niejednokrotnie jest wielkim powodem do dumy dla całej rodziny. Takim szczęściem pochwaliła się Martyna Wojciechowska, której 11-letnia córka Marysia uzyskała świadectwo wzorowego ucznia.

Koniec roku szkolnego! Witamy wakacje hurra – napisała gwiazda.

Do wpisu dumna mama dołączyła śliczne zdjęcie z Marysią, która chwali się świadectwem z czerwonym paskiem. Pod zdjęciem podróżniczki pojawiło się sporo komentarzy od internautów. Co ciekawe nie wszyscy zachwycili się wyniki w nauce jakie osiągnęła córka Martyny:

  • Szkoda że w PL jeszcze jest jak za „króla ćwieczka” jakieś czerwone paski Gratuluję z całego serca ale z drugiej strony straszna dyskryminacja dla inny dzieci które są nie zdolniejsze a też się bardzo starają w końcu ktoś musi np. piec chlebek lub budować domy. Dzięki Bogu tu gdzie mieszkam każdy oddzielnie odbiera „raport” i nikt nic nie wie o innych.
  • Te zdjęcia tych świadectw z czerwonymi paskami to jakaś masakra czy my nie możemy gratulować naszym dzieciom nie używając takich tanich chwytów. Co to kogo obchodzi z jakim wynikiem zdała Marysia do następnej klasy?
  • To jest właśnie PL. Dziewczynka zdała z czerwonym paskiem, co oznacza że była pilna na maksa to powielanie złych schematów, chwalić się czy nie, raporty, oceny tylko przykrywka
  • Gratuluje Marysi
  • Czy pasek ma aż takie znaczenie? Rodzic każdego dziecka powinien być dumny niezależnie czy jest ten pasek na świadectwie czy go nie ma, tak naprawdę to ten pasek nie ma żadnego znaczenia. Dziwią mnie rodzice, którzy tak się tym chwalą w mediach społecznościowych. Ważne aby dziecko miało pasje, zainteresowania i było wychowywane na dobrego, tolerancyjnego człowieka.

Podobnym świadectwem może się pochwalić także córka Anny Samusionek. Aktorka natychmiast wkleiła zdjęcie z cenzurką do sieci.

Gratulujemy!

Martyna Wojciechowska otwiera własną fundację: „Niebawem urodzę”! To będzie jej drugie dziecko!

Martyna Wojciechowska skacze z radości! Jej 11-letnia córka odniosła światowy sukces! Marysia jest profesjonalną mistrzynią!

Cała Warszawa tonie w kolorowych ulotkach! To sprawka sprytnej córki Martyny Wojciechowskiej!


Martyna Wojciechowska chwali się świadectwem swojej córki

Martyna Wojciechowska chwali się świadectwem swojej córki

Anna Samusionek pokazała świadectwo swojej córki

Anna Samusionek pokazała świadectwo swojej córki

Anna Samusionek pokazała świadectwo swojej córki

Anna Samusionek pokazała świadectwo swojej córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×