Dorota Gardias pokazała fanom, jak mieszka. Prezenterka pogody zamieniła dom w oazę zieleni

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias jest bardzo aktywna na Instagramie. Właśnie pochwaliła się zdjęciem, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda jej mieszkanie w Warszawie. Jak się urządziła?

Dorota Gardias to jedna z najbardziej znanych twarzy stacji TVN. Już od wielu lat spełnia się tam w roli prezenterki pogody. Regularnie pojawia się na ekranie i zachwyca urodą. Wielu fanów tylko dla niej włącza swoje odbiorniki. Gwiazda w ostatnim czasie przeszła wiele trudnych chwil. W zeszłym roku zachorowała na koronawirusa. Konieczna była hospitalizacja, po której dosyć długo dochodziła do siebie. Później spadł na nią kolejny cios. Okazało się, że musi zmierzyć się z guzem, którego lekarze wykryli w jej piersi.

Na szczęście szybko doszło do zabiegu, a zmiana nie miała charakteru złośliwego. Pomimo tego jest pod stałą opieką medyków i musi co jakiś czas poddawać się rutynowym badaniom.

Odetchnęłam z ulgą! W pobranym wycinku nie stwierdzono komórek nowotworowych, więc leczenie onkologiczne nie będzie potrzebne. Będę pod stałą opieką poradni onkologicznej, co pół roku muszę się zgłaszać na USG piersi i prowadzić zdrowy tryb życia – zdradziła gwiazda.

Jak mieszka Dorota Gardias?

Dorota Gardias, chociaż ma za sobą trudny czas, to po wszystkim los się do niej uśmiechnął. Pogodynka pochwaliła się, że jest zakochana. Od kilku miesięcy spotyka się z przystojnym Dariuszem Pachutem, a niedawno zakochani pochwalili się swoimi pierwszymi zdjęciami w sieci. Gwiazda szykuje się też do budowy domu na Roztoczu. O wszystkim opowiedziała w tabloidzie.

Roztocze jest naszą polską Toskanią, dlatego postanowiłam kupić tam ziemię. Buduję tam piękne siedlisko, jestem na etapie gromadzenia wszystkich materiałów. Co prawda pola nie będziemy uprawiać, ale będziemy mieć fajną stodołę, którą przeznaczymy na biesiady – powiedziała Faktowi.

Na razie jednak Dorota razem z córeczką, Hanią mieszkają w Warszawie. Prezenterka jest aktywna na Instagramie i niemal codziennie publikuje nowe zdjęcie. W czwartkowe przedpołudnie postanowiła przywitać się z internautami, a przy okazji pochwaliła się mieszkaniem.

Czerwień dodaje energii, czerwień to kolor szczęścia i powodzenia.
Dziś dzień spotkań i właśnie czerwony ma przynieść mi dużo szczęścia !!!
Przesyłamy z Rabciem uściski, miłego dnia kochani !!!

Gwiazda zdecydowanie stawia na nowoczesny wystrój. Jej mieszkanie to spora otwarta przestrzeń, gdzie jak widzimy, salon łączy się z kuchnią i przedpokojem. Na ścianach królują szarości, a drewniana podłoga ociepla wnętrze. Gwiazda TVN postawiła na jasne meble. W kuchni dominują białe fronty i ciemne drewniane blaty, a za plecami pogodynki można dostrzec tapicerowaną kanapę w kremowym odcieniu.

Zdecydowanie nie może narzekać na brak przestrzeni, ponieważ w tle widzimy, że mieszkanie ma co najmniej kilka pokoi. Nie brakuje też zielonych roślin, które nie tylko wpływają na jakość powietrza, ale też są piękną ozdobą. Na samym blacie kuchennej wyspy znalazło się kilka doniczek z sukulentami. W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć.


Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Jak mieszka Dorota Gardias?

Jak mieszka Dorota Gardias?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×