Jak mieszka Dawid Kubacki? Dom skoczka to góralski pałac. Wnętrza łączą tradycję z nowoczesnością

Dawid Kubacki pokazuje mieszkanie

Dawid Kubacki pokazuje mieszkanie

W jakich warunkach mieszka Dawid Kubacki? Jego mieszkanie stanowi fuzję nowoczesności i stylu górskiego. Zobaczcie fotki.

Dawid Kubacki urodził się w 1990 roku. W karierze skoczka narciarskiego odniósł wiele spektakularnych sukcesów. Dwukrotnie brał udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Zdobył cztery medale mistrzostw świata w skokach narciarskich. Jego największym sukcesem było jednak zwycięstwo w 68. Turnieju Czterech Skoczni. Dawid wiedzie też udane życie prywatne.

W 2019 roku wziął w tajemnicy ślubMartą Majcher. Para zdecydowała się na skromną ceremonię w towarzystwie członków najbliższej rodziny i przyjaciół. Wśród gości zaproszonych na uroczystość byli m.in. jego koledzy ze środowiska sportowego: Kamil Stoch z żoną Ewą, Piotr Żyła, Maciej Kot, Stefana Hula oraz Jakub Wolny.

Film z pierwszego tańca młodej pary zobaczycie poniżej.

W jakich warunkach mieszka Dawid Kubacki?

Dawid, Marta i ich córeczka Zuzanna (ur. 2020) mieszkają w domu w Szaflarach na Podhalu. Szaflary są zresztą rodzinną miejscowością sportowca. Wnętrze domu jest utrzymane w stylu łączącym ze sobą nowoczesność i styl góralski. We wnętrzach, które Dawid i Marta pokazali w mediach społecznościowych, dominują neutralny kolory, głównie szarość i biel.

Dom ma najpewniej kilka pięter. Wskazuje na to obecność kilku schodów, które są utrzymane w góralskim stylu. Do tej stylistyki nawiązują też jasnobrązowe panele podłogowe. W jednym z pomieszczeń widać na ścianie płytki ceglane. To coraz powszechniej spotykana ozdoba we wnętrzach polskich domów.

Dawid co jakiś wrzuca na Instagrama zdjęcia potraw. Jego kuchnia składa się z niekończącego się pasma blatów. Widać też w niej wiszące szafki i wielką lodówkę.

Salon jest bardzo przejrzystym pomieszczeniem, które składa się z wielu okien. Drewniany parkiet łączy się w nim z płytkami w góralskie wzory. Na środku salonu stoi wielka kanapa, z której członkowie rodziny najprawdopodobniej oglądają telewizję. Uwagę przykuwa też urokliwy kominek. Dawid nie zapomniał o potrzebach swojej córeczki. W pomieszczeniu roi się od zabawek, w tym pluszowych misiów.

Jak podoba się wam wnętrze domu? Czy również lubicie eksperymentować z różnymi stylami?


Dawid Kubacki w mieszkaniu

Dawid Kubacki w mieszkaniu

Dawid Kubacki w mieszkaniu

Dawid Kubacki w mieszkaniu

Dawid Kubacki i świąteczny wystrój jego domu

Dawid Kubacki i świąteczny wystrój jego domu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×