Iza Małysz na weselu córki wyglądała zjawiskowo. A teściowa Karoliny? Zobaczcie, jaka z niej piękna i stylowa kobieta

Iza Małysz

Iza Małysz

Iza Małysz na ślubie córki zaprezentowała się w kilku kreacjach. Właśnie pokazała kolejną z nich. Do zdjęcia zapozowała z teściową Karoliny. Obie panie wyglądały zjawiskowo.

Adam Małysz już kilka lat temu zakończył czynną sportową karierę. Skoczek zdobył niezliczoną ilość medali i wyróżnień, a teraz przekazuje swoją wiedzę młodszemu pokoleniu. Przez ten cały czas u jego boku trwa żona Iza, która poświęciła wiele, aby mąż mógł spełniać się zawodowo. Na swoje barki wzięła opiekę nad domem i córką Karoliną. Teraz nadszedł w końcu jej czas. Po latach namów zdecydowała się wystąpić w Tańcu z Gwiazdami. Już po pierwszych dwóch odcinkach widać, że ma dryg do tańca, a jurorzy nie poskąpili jej komplementów.

Wcześniej wielokrotnie otrzymywała zaproszenia do show, jednak odmawiała udziału. Teraz gdy córka jest dorosła i samodzielna, może w końcu spełniać swoje marzenia. Karolina ma już własną rodzinę. W miniony weekend wzięła ślub z wieloletnim partnerem – Kamilem Czyżem.

Iza Małysz pokazała kreację z wesela córki

Iza i Adam Małyszowie wydali jedyną córkę za mąż. Rodzina już od dawna szykowała się do tego szczególnego dnia, ale plany krzyżowała im pandemia. W końcu udało się jednak zorganizować wesele, o jakim marzyli państwo młodzi. Wiadomo też, że zarówno rodzice Karoliny, jak i teściowie byli bardzo hojni jeżeli chodzi o prezenty. O wszystkim w rozmowie z naszą reporterką opowiedział skoczek.

Od tygodnia w sieci pojawiają się kolejne zdjęcia z rodzinnej imprezy Małyszów. Widzieliśmy już przepięknych państwa młodych i Karolinę w niezwykłej sukni ślubnej. Teraz przyszła pora na to, by podziwiać też piękne teściowe. Iza pochwaliła się zdjęciem z matką pana młodego. Wiadomo, że podczas wesela matka panny młodej przebierała się kilka razy:

Teściowe, a co chowają, to już inna sprawa – napisała pod zdjęciem.

Jednym z wyborów Izy na ślubie córki była asymetryczna kreacja w kolorze butelkowej zieleni. Sukienka miała spory dekolt, który odsłaniał ramiona. Włosy gładko zaczesała i upięła w wysoki kucyk, a w jej uszach znalazły się bardzo okazałe kolczyki. W takiej stylizacji śmiało mogłaby pojawić się na parkiecie Tańca z gwiazdami.

Równie pięknie wyglądała teściowa Karoliny, która włożyła błękitną sukienkę z ozdobnymi bufiastymi rękawami. Kreacja podkreśliła jej zgrabną sylwetkę.

Trzeba przyznać, że obie panie wyglądały zjawiskowo. Więcej zdjęć z wesela Karoliny Małysz znajdziecie w naszej galerii.


Iza Małysz i teściowa Karoliny Małysz

Iza Małysz i teściowa Karoliny Małysz

Adam Małysz pokazał zdjęcia ze ślubu Karoliny Małysz

Adam Małysz pokazał zdjęcia ze ślubu Karoliny Małysz

Adam Małysz pokazał zdjęcia ze ślubu Karoliny Małysz

Adam Małysz pokazał zdjęcia ze ślubu Karoliny Małysz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×