Jak gwiazdy spędzą Święta Bożego Narodzenia? Sprawdziliśmy plany Sochy, Rozenek, Wieniawy i wielu innych

Jakie plany mają gwiazdy na Boże Narodzenie?

Jakie plany mają gwiazdy na Boże Narodzenie?

Małgorzata Rozenek, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Socha... Jakie plany mają gwiazdy na Święta Bożego Narodzenia? Gdzie je spędzą? Zobaczcie.

Święta Bożego Narodzenia w tym roku będą inne niż znaliśmy do tej pory. Ze względu na pandemię koronawirusa zaleca się, by ograniczyć spotkania rodzinne. Mogą w nich uczestniczyć domownicy i pięć dodatkowych osób. Jakie plany w tym czasie mają gwiazdy? Sprawdziliśmy.

Boże Narodzenie 2020. Jak spędzą je gwiazdy?

Niektóre znane osoby w ciągu minionych dwunastu miesięcy zostały rodzicami. Tegoroczne Boże Narodzenie spędzą więc w większym gronie. Wśród nich jest m.in. Barbara Kurdej-Szatan, która we wrześniu powitała Henia. Aktorka w rozmowie z tygodnikiem Świat&Ludzie powiedziała, że wraz z mężem i dziećmi planują odwiedzić rodziców. Pojadą więc do Warszawy oraz Lublina. Gwiazda nie może się doczekać, aż skosztuje wigilijnych pyszności:

Rok temu byliśmy w Zakopanem i było cudownie. Teraz po prostu będziemy u moich rodziców i u rodziców męża. Cały rok czekam na świąteczną kuchnię, pewnie dlatego potem wszystko tak wyjątkowo i dobrze smakuje.

Święta z nowym członkiem rodziny spędzi też Małgorzata Rozenek. Perfekcyjna pani domu w jednym z wywiadów powiedziała, że uwielbia atmosferę panującą w domu:

Święta są dla mnie zawsze wyjątkową chwilą w roku. Uwielbiam atmosferę, która panuje wówczas w domu. Te święta będą bardzo wzruszające, bo po raz pierwszy spędzimy je z Heniem — komentowała we Fleszu. 

Małgorzata Rozenek z dziećmi w świątecznej sesji zdjęciowej

Małgorzata Rozenek z dziećmi w świątecznej sesji zdjęciowej

Dwutygodnik donosi, że Małgorzata i Radosław Boże Narodzenie prawdopodobnie spędzą w towarzystwie rodziców. Podobnie jak Julia Wieniawa, która wróci do domu rodzinnego. Osoba z jej otoczenia zdradziła, że odwiedzi ją Nikodem Rozbicki:

Julia Boże Narodzenie spędzi w swoim domu rodzinnym. Na pewno odwiedzi ją Nikodem, który podobno już dostał od jej mamy zaproszenie na świąteczny obiad — donosiła Fleszowi znajoma gwiazdy.

Katarzyna Skrzynecka nie ma zamiaru daleko podróżować. W święta będzie w domu z rodziną:

Ja i moja rodzina i tak święta zawsze spędzamy we własnym domu, więc pod tym względem to Boże Narodzenie od wcześniejszych niczym różnić się nie będzie. Wszyscy znów przyjadą do nas, ale postaramy się podzielić te spotkania na biesiadowanie w mniejszym gronie. Przeorganizujemy je, rozdzielając spotkania na kilka dni, tak żeby każdy czuł się bezpiecznie – mówiła w Fakt TV.

Grażyna Torbicka także nie planuje żadnych wyjazdów:

Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej niż tradycyjnie, w domu. Zawsze przy pysznych potrawach, wspomnieniach, serdecznych rozmowach. Razem z mamą bardzo dobrze gotujemy, ale staramy się nie wchodzić sobie w drogę w kuchni — mówiła w Na żywo. 

U Pauli Tumali będzie bardzo tradycyjnie:

To pierwsze święta z bliźniaczkami. Będą tradycyjne potrawy wigilijne i czytanie Pisma Świętego. Dziewczynki uwielbiają muzykę i jak im śpiewam, dlatego nie zabraknie kolęd. Najważniejsze jest to, że będziemy wszyscy razem. Megia świąt to przede wszystkim ciepło domowego ogniska – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Małgorzata Socha zadeklarowała, że zaprosi jedynie najbliższą rodzinę:

Mimo obostrzeń wspólnie z mężem staramy się budować poczucie normalności, bo tylko wtedy dzieci czują się bezpiecznie. Dlatego święta urządzę u nas w domu, a zaproszę tylko najbliższą rodzinę – komentowała w Party.

W rozmowie z tygodnikiem Życie na gorąco. Extra dodała, że stroi mieszkanie kilka dni przed świętami, by dłużej czuć ducha świąt:

Uwielbiam wszystkie świąteczne dekoracje, kocham ten czas. Nawet można powiedzieć, że mam bzika na punkcie Świąt Bożego Narodzenia. Ekscytuje się tym już na długo przed, więc myślę, że w tym roku wcześniej przystroimy choinkę, żeby dłużej się cieszyć magią świąt. To taki wyjątkowy czas, kiedy można sobie pozwolić, na to, żeby drzewko stanęło w domu.

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Z kolei Magda Gessler planuje wynająć dom w pięknej lokalizacji. To właśnie tam chce zaprosić swoich bliskich:

Chciałabym wynająć dom w pięknym i ciepłym miejscu, w którym pomieścilibyśmy się całą rodziną i moglibyśmy obchodzić radosne i pełne miłości święta.

Czyżby wybrała Hiszpanię, skąd zdjęciami ostatnio chwali się Lara? Czas pokaże. Pewne jest za to, że poza Polską święta spędzi też Joanna Przetakiewicz. Projektantka ujawniła, że zaprosiła rodzinę do Londynu:

Zamierzam zorganizować święta w naszym domu w Londynie i mam nadzieję, że będziemy je mogli spędzić z całą rodziną. No, prawie całą, bo nie dolecą do nas mój syn, który mieszka w Stanach, i tata Rinkego z Holandii, ze względów zdrowotnych.

Bliscy Joanny Moro mieszkają w wielu miejscach na świecie. Aktorka jest w trudnej sytuacji:

Mamy taką sytuację, że rodzina mojego męża mieszka w Anglii, moja na Litwie i nigdy nie przypuszczaliśmy, że granice między państwami będą miały jeszcze takie znaczenie. Teraz, przez pandemię, te kraje się od siebie oddalają, chcąc zapewnić bezpieczeństwo swoim obywatelom. To dla nas bardzo trudne, bo jesteśmy bardzo rodzinni – ujawniła w rozmowie z Życie na gorąco. Extra. 

Joanna Moro pokazała siostrę

Joanna Moro pokazała siostrę

Urszula zdradziła swoje kulinarne plany. Powiedziała, że część wigilijnych potraw robi z synem, inne zamawia z zaufanego źródła:

Bigosiki, barszczyki — to ja chętnie. A pierogi, ryby w galarecie zamawiam w zaufanym miejscu. Gutek [syn piosenkarki Piotr — przyp.red] dobrze gotuje, więc możemy razem robić kolację — powiedziała w rozmowie z tygodnikiem Świat&Ludzie.

Anna Popek kojarzy czas świąt ze smakiem zupy grzybowej:

Smak świąt to dla mnie zupa grzybowa. Taka porządna, esencjonalna, z łazankami lub uszkami, które są nadziewane fasolką Jaś, grzybami i cebulką. Przepis jest naszej babci Małgosi, przywieziony z Kresów — skomentowała w rozmowie w Życie na gorąco. Extra.

Kasia Cichopek w święta spotka się z rodzicami. Zdradziła nam, jakie prezenty dostaną jej bliscy:

My robimy sobie małe prezenty. Jest też taka zasada, że robimy prezenty w ramach podgrup własnych. Czyli ja Marcinowi, Marcin mnie, ale nie dajemy szerszej grupie, bo wiemy, że to się wiąże z dużymi wydatkami zwłaszcza dla naszych rodziców, którzy są na emeryturze, więc nie chcemy ich tym obarczać. Prezenty dajemy tylko dzieciom. W tym roku mamy problem. Marcin nie wie, co mi kupić, a ja nie wiem, co kupić jemu. Ten rok pokazał, że niewiele nam jest do szczęścia potrzebne. Może jakieś książki dodatkowe? Książka u nas zawsze się sprawdza.

A Wy jak spędzicie tegoroczne Święta Bożego Narodzenia?


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Małgorzata Rozenek z rodziną w świątecznej sesji zdjęciowej

Małgorzata Rozenek z rodziną w świątecznej sesji zdjęciowej

Małgorzata Socha w świątecznej sesji Apartu

Małgorzata Socha w świątecznej sesji Apartu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×