Drew Barrymore ma poważny problem z córką!

Drew Barrymore

Drew Barrymore

Córka Drew Barrymore dostaje ataków histerii

Drew Barrymore, amerykańska aktorka, producentka i reżyserka, znana m. in. z takich filmów jak: Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość, Starsza Pani musi zniknąć, Wystrzałowe dziewczyny, Batman Forever. Prywatnie mama dwóch córek Frankie Barrymore Kopelman i Olive Barrymore Kopelman. To właśnie z tą ostatnią Drew ma największy problem. W jednym z wywiadów przyznała, że jej 4-letnia córka Olive ma niekontrolowane napady złości.

Drew Barrymore była gościem talk-show Setha Meyersa, w którym opowiadała o wadach i zaletach macierzyństwa. Jedna z jej dwóch córek, Olive, uwielbia odwiedzać parki rozrywki Disneya. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że każda taka wizyta kończy się atakiem złości dziewczynki. Jak radzi sobie z tymi niepohamowanymi atakami histerii córki gwiazda? Trzeba przyznać, że ma na to dość niekonwencjonalny sposób. Barrymore, czas oczekiwania na to aż furia minie, uprzyjemnia sobie robieniem zdjęć – z ukochaną córką rzecz jasna!

Te napady złości przychodzą w ciekawych momentach – opowiadała Barrymore. Nigdy nie wiesz jednak KIEDY. W swoim rodzicielskim arsenale trzeba by mieć z 10 różnych sposobów na ich opanowanie, np.: podejście „jestem pełna miłości” albo „teraz jestem mega poważna”

Nam jednak zdecydowanie najbardziej podoba się podejście „a teraz szybko zrób mi zdjęcie”! Metoda ta na pewno spotka się z krytyką wielu pedagogów i innych znawców metod wychowawczych. My natomiast doceniamy nieszablonowość w podejściu, kreatywność i dowcip aktorki, który najwyraźniej sprawdza się w wielu dziedzinach życia, również rodzicielskim.

Zobacz: Drew Barrymore i Will Kopelman rozwodzą się? Znajomi pary wyjawili całą prawdę.

Drew Barrymore

Drew Barrymore

Drew Barrymore i Will Kopelman będą mieć dziecko

Drew Barrymore i Will Kopelman


Drew Barrymore w kreacji Monique Lhuillier - Złote Globy 2017

Drew Barrymore w kreacji Monique Lhuillier - Złote Globy 2017

Drew Barrymore i Will Kopelmann mają dwójkę dzieci

Drew Barrymore i Will Kopelmann mają dwójkę dzieci

Drew Barrymore i Will Kopelman rozwodzą się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×