Wigilia u Agnieszki Chylińskiej. Piękne zdjęcie z domu i życzenia. Słowa skierowane do rodziców chwytają za serce

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska z okazji Wigilii Bożego Narodzenia udostępniła zdjęcie z domowego zacisza. Pokazała choinkę i zdobyła się na poruszające słowa. Zadedykowała je m.in. rodzicom.

Trwa Wigilia Bożego Narodzenia. Gwiazdy od kilku godzin udostępniają zdjęcia udekorowanych drzewek, zastawionych stołów i w otoczeniu najbliższych. Rodzinnymi chwilami pochwalili się już Marina Łuczenko, Natalia Siwiec, Basia Kurdej-Szatan i Małgorzata Rozenek, która po raz pierwszy na święta wyleciała z kraju. Nie zabrakło też zdjęcia od Agnieszki Chylińskiej.

Jak Agnieszka Chylińska spędza Wigilię Bożego Narodzenia 2021?

Gwiazda bardzo rzadko dzieli się takimi publikacjami w social mediach. Wokalistka stara się trzymać swoją prywatność jak najdalej od świata mediów. Przy okazji Wigilii zrobiła wyjątek. Udostępniła fotkę zawieszek w kształcie gwiazd na tle choinki. Piękny, klimatyczny kadr okrasiła życzeniami.

Chylińska skierowała piękne słowa do konkretnych osób. Zadedykowała życzenia dla samotnych, młodych, chorych i zdrowych. Najbardziej chwyta za serce to, co napisała pod adresem rodziców.

Dla Rodziców Odpoczynku
Dla Samotnych Nadziei
Dla Młodych Radości
Dla Starszych Pogody Ducha
Dla Chorych Pomocnych Ludzi
Dla Zdrowych Czasu dla Innych
Jednym słowem: Dobrych Świąt dla Każdego z Was
życzy
Wasza Aga

Agnieszka prywatnie spełnia się w roli matki trojga dzieci – Ryszarda, Estery i Krysi. Sama nigdy nie ukrywała, że jej relacje z rodzicami nie były łatwe. Starała się im za wszelką cenę udowodnić, że jest dobra w tym, co robi. Przypomnijmy – artystka nigdy nie zdała matury, co za złe ma jej, jej matka. W młodym wieku musiała wyprowadzić się z domu, by postawić na spełnianie swoich marzeń:

Od rodziców dostałam wilczy bilet – wedle matki byłam artystką ze spalonego teatru, a ojca bardzo rozczarowałam. (…) Stwierdził: nie chcesz się dalej uczyć, to się sama utrzymuj. A potem przyszedł sukces i pieniądze – wyznała w wywiadzie dla „Show”.

Życie w blasku fleszy jednak bardzo ją rozczarowało. Jej początki związane z zespołem Kombi były naprawdę ciężkie. W trudnym czasie nie mogła liczyć na wsparcie rodziców, na którym jej tak bardzo zależało. Artystka otwarcie przyznała, że zamiast słów otuchy spotkała się ze ścianą, a „matka się od niej odwróciła”:

Samcze, brutalne środowisko, najgorsze jakie może być. (…) Cena potworna. Rodzice po dziś dzień nie wiedzą, co tam miało miejsce. Pierwsze depresje, załamania, próby samobójcze, to były pierwsza lata O.N.A. (…) Wpie******* się w facetów starszych ode mnie o 22 lata i też potrzebowałam telefonu od matki: „dobra, córeczko, dasz radę”, a nie odwracania się ode mnie – mówiła w rozmowie z Edwardem Miszczakiem.

Na szczęście z czasem ich relacje uległy poprawie.


Agnieszka Chylińska – Wigilia 2021

Agnieszka Chylińska – Wigilia 2021

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska - Jesienna ramówka TVN 2021

Agnieszka Chylińska - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

 • antonina pisze:

  Nooo to teraz ma szansę zweryfikować to swoje życie i sprawdzić się, jaką ona jest, czy będzie matką..I pogadać za 20 lat ze swoją mamą i na pewno nie pokaże jej, ani nauczycielom środkowego paluszka… kolejny pustak

 • Gość pisze:

  Jestem Twoją fanką……. uwielbiam Cię taką jska jesteś.. …. to najinteligetniejsza kobieta na świecie 🙂🙂

  • GośćPoGrazia pisze:

   Masz rację brawo !!! Też tak mysle

  • GośćGRazia pisze:

   Superrrr jesteś tylko pozazdrościć w dobrym słowa znaczeniu.Duzo zdrowia szczęścia pomyślności spełnienia życzeń marzeń.

  • bobo pisze:

   Wspaniała kobieta pod każdym względem tz..utalentowana,mądra ,skromna,osoba o gołębim sercu a ponatto wspaniała matka która dba o swoją rodzinę.Brawo pani Agnieszko proszę się nie zmieniać dużo zdrowia i spokoju życzę na Święta Bożego Narodzenia a w Nowym Roku życzę Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień .

 • K77 pisze:

  Aga jesteś spoko:-)

 • Gośćty pisze:

  Agnieszka ja jestem Tobą oczarowana …..pod każdym względem….tylko jedna rzecz mnie smuci jesteś tak piękną kobietą i co zrobiłaś z włosami …Aga proszę jak to przeczytasz może posłuchasz mnie …Twoja fanką na 100%…Pa

  • Gość Kasia pisze:

   Agnieszko.Jesteś piękną kobietą.Tylko proszę nie chowaj swojego ciała za tatuażami.Już dość rysunków na głowie,szyi itd…

 • Obserwer pisze:

  Szkoda że Agnieszka tak ułożyła swoje życie a nie inaczej na prawdę jej kolorowe wytatułowane ciało wiele mówi. Gdyby wpadła w inne towarzystwo to…. zapewne doszła by bardzo daleko…

 • Żona muła pisze:

  Aby karp mułem nie śmierdział musi zamieszkać z klaczą.

 • Gość pisze:

  Taki live pełno takich jest kasa jest zabawa dzięki starym piernikom sponsorom i innym czarom mozna przetrwac a tak skończyłaby pod mostem jak mln innych bezdomnych ale czasami warto wyjechac na zmywak praca rodzina baseny i nie oglądac się na szambo za sobą jak mozna nie łumiec paciezu z Bogiem moźna gadac po swojemu byle karpie mułem nie śmierdz..ały zdrowia i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×