Izabela Małysz wyszła do ogrodu i miała déjà vu. Tylko patrzeć, jak sławą przerośnie znanego męża

Izabela Małysz

Izabela Małysz

Izabela Małysz wyszła do ogrodu i oniemiała. Jak zdradziła na Instagramie, zastała sytuację, której zupełnie się nie spodziewała. Tylko patrzeć, jak sławą przerośnie znanego męża.

Izabela Adam Małyszowie nie ukrywają tego, że zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Podobno były skoczek narciarski oczarował swoją aktualną żonę poczuciem humoru. Chociaż w mediach co jakiś czas pojawiają się plotki o ich rozstaniu, sami zainteresowani regularnie je dementują i podkreślają, że są ze sobą szczęśliwi. Starają się też wspierać siebie, gdy tylko mogą.

Dowodem może być fakt, że Adam Małysz regularnie gości wśród publiczności Tańca z gwiazdami. Dopinguje swoją żonę, która jest jedną z uczestniczek dwunastej edycji show. Izabela Małysz tańczy w parze ze Stefano Terazzino. Nie ukrywa, że chociaż myślała, że udział w programie będzie jedynie zabawą, momentami bywa ciężko:

Mając poczucie rytmu i zawsze podczas imprez wychodząc na parkiet jako pierwsza, sądziłam, że taniec w Tańcu z Gwiazdami będzie czymś łatwym, przyjemną zabawą. A tu pierwszy trening i kolejne udowodniły mi, jaka trudna, choć zarazem piękna, jest ta pasja… – zdradziła Izabela Małysz w jednym poście na Instagramie.

Wie jednak, że niezależnie od tego, co się wydarzy, będzie mogła liczyć na wsparcie męża, który mocno trzyma za nią kciuki:

Ale.. mam osobę, na którą zawsze mogę liczyć. Która pocieszy, wesprze, ale i opieprzy w razie potrzeby. Dodaje mi skrzydeł, gdy mi ich zabraknie. I tak jest już od 24 lat naszego małżeństwa…

Izabela Małysz jest obserwowana przez paparazzi. Przerośnie sławą męża?

W poniedziałek Izabela Małysz ponownie pojawiła się na parkiecie Tańca z gwiazdami. W duecie ze Stefano zatańczyła rumbę. Jurorzy ocenili ją na 25 punktów, co wystarczyło, by zapewnić im awans do kolejnego odcinka. Gdy ten dobiegł końca, żona Adama Małysza w towarzystwie męża postanowiła wrócić do Wisły. To, co zobaczyła w poniedziałkowe popołudnie w ogrodzie, nieco ją zaskoczyło.

Jak zdradziła Małysz na Instastory, przed jej domem czekało kilku fotoreporterów. Sytuacja nieco rozbawiła samą zainteresowaną, która pokusiła się o krótki komentarz:

Co tu się dzieje? Chyba Małyszomania wróciła.

Trzeba przyznać, że Izabela Małysz wzbudza spore zainteresowanie. Tylko patrzeć, jak sławą przerośnie znanego męża.


Izabela Małysz pochwaliła się paparazzi, którzy czatują na nią w ogródku

Izabela Małysz pochwaliła się paparazzi, którzy czatują na nią w ogródku

Stefano Terazzino i Izabela Małysz — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Stefano Terazzino i Izabela Małysz — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Izabela Małysz - gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12

Izabela Małysz - gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×