Izabela Janachowska na zdjęciach z wakacji z synkiem. Rośnie prawdziwy przystojniak: „Ale on ma oczy boskie”

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Piękne rodzinne kadry zachwyciły internautów. Mały Christopher w centrum uwagi.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński  w zeszłym roku powitali na świecie synka, Christophera. Długo czekali, by ochrzcić chłopca, a koronawirus pokrzyżował im plan, żeby zrobić to we Wielkanoc. Przenieśli uroczystość na końcówkę czerwca, wybierając nieprzypadkową datę:

Dziś jest nasza kolejna rocznica ślubu. Jeszcze jest dla nas super ważny dzień, bo dzisiaj właśnie w rocznicę ślubu robimy chrzest naszego synka – mówiła tancerka na Instastory.

Gdy chłopiec przyjął sakrament, poinformowała o tym internautów, publikując kilka zdjęć, na których pozuje z mężem i synkiem. Chris od maleńkości zachwyca internautów, tak było podczas ważnego dla niego dnia, a także teraz, kiedy mama pochwaliła się zdjęciami z wakacji.

Izabela Janachowska zdjęcia z mężem i synkiem

Janachowska razem z rodziną odpoczywa w pięknym miejscu, a zdjęciami chwali się w sieci. Zachwyca figurą, którą prezentuje w bikini. Opublikowała zdjęcia zrobione w basenie, a trochę później takie, na którym pozuje na jachcie. Jest w świetnej formie, więc nie ma co się dziwić, że chce się tym chwalić.

Jednak tylko wtedy, kiedy na zdjęciach pojawia się Christopher, fanki Janachowskiej są w pełni usatysfakcjonowane. Chłopiec jest śliczny i już staje się małą gwiazdą profilu mamy.

Na najnowszych zdjęciach Izabela, ubrana w czarny kostium kąpielowy z wycięciami i oryginalne okulary przeciwsłoneczne, pozuje razem z mężem, Krzysztofem Jabłońskim i właśnie synkiem, który w żółtych spodenkach prezentuje się wyjątkowo słodko. Piękne rodzinne kadry opisała bardzo trafnie:

Podróże, to jedyna rzecz, która kupujesz, a ona robi cię bogatszym – napisała.

Komentarze nie pozostawiają wątpliwości, że to Christopher jest gwiazdą tych fotografii.

  • Cudowna z Was rodzinka, Chrisek jest przesłodki.
  • Mały przystojniaczek.
  • Kawaler mały jaki już duży!
  • Cud miód!
  • Ojojo, jaki słodziak w żółtych gatkach.
  • Ale On ma oczy boskie, piękny Izo!! – piszą zachwyceni fani.

Chris pięknie się rozwija i z pewnością przysporzy rodzicom sporo dumy, a że wyrasta na przystojniaka? Miał po kim odziedziczyć urodę.


Izabela Janachowska z rodziną na wakacjach

Izabela Janachowska z rodziną na wakacjach

Izabela Janachowska z rodziną na wakacjach

Izabela Janachowska z rodziną na wakacjach

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×