Weekend Janachowskiej i jej męża w Rzymie. Cena za hotel wbija w ziemię, ale to romantyczne kadry kradną uwagę

Janachowska w Rzymie

Janachowska w Rzymie

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński walentynki spędzili w Rzymie. Jakimi zdjęciami podzieliła się gwiazda? Ile zapłacili za hotel?

Izabela Janachowska zyskała sporą popularność dzięki udziałowi w programie Taniec z Gwiazdami. Jako tancerka wzięła udział w kilku edycjach show – jej partnerami tanecznymi byli, kolejno: Wojciech Medyński, Radosław Majdan, Przemysław Saleta, Paweł Staliński i Zbigniew Urbański. Udział w show przerwała jednak kontuzja, która spowodowała, że musiała zakończyć karierę na parkiecie. Jesienią dołączyła do Krzysztof Ibisza i Pauliny Sykut, jako prowadząca, a w nowej roli sprawdziła się świetnie.

Oprócz tego jest także chyba najbardziej znaną w Polsce specjalistką w branży ślubnej i z sukcesem prowadzi firmę zajmującą się tym zagadnieniem, a jej programy poradnikowe są wielkim hitem, chociaż zaczynała skromnie, bo od bloga tematycznego.

Janachowska odnalazła też szczęście w życiu prywatnym. W 2014 roku poślubiła Krzysztofa Jabłońskiego. Stworzyli zgrany duet, a 5 lat po ślubie doczekali się synka, Christophera.

Iza jest też aktywną użytkowniczką social mediów, gdzie chętnie dzieli się swoim pełnym luksusu życiem. Pokazuje podróże i stylizacje. Tym razem relacjonowała weekend w Rzymie.

Izabela Janachowska w Rzymie. Romantyczny weekend z mężem

Na swoim Instagramie Izabela Janachowska chętnie dzieli się zdjęciami z romantycznej podróży do Włoch. Rzym jest dla pary szczególnym miejscem. To w nim Krzysztof Jabłoński oświadczył się ukochanej. Stało się to dokładnie przy Placu Weneckim. Tym bardziej walentynki w tym miejscu są dla nich szczególne.

Dla nas Rzym to miasto miłości a Walentynki tutaj to spełnione marzenie … udało nam się na moment wyrwać z wiru pracy i w miejscu gdzie się zaręczyliśmy spędzić chwile tylko we dwoje – zakomunikowała Izabela.

Izabela i Krzysztof zatrzymali się w luksusowym hotelu Saint Regis, w którym ceny za nocleg zaczynają się od 4 tys., a dochodzą nawet do 10 tys. złotych. Poświęcili dużo czasu na zwiedzanie stolicy Włoch. Podziwiali słynne dzieła sztuki i odwiedzili plac św. Piotra. Była także romantyczna kolacja przy świecach. Wyjazd z pewnością zaliczą do udanych.

Pod postami Izabeli nie brakuje słów uznania dla małżonków, że pięknie dbają o swój związek. Jest też sporo komplementów dla Janachowskiej. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Izabela Janachowska w Rzymie

Izabela Janachowska w Rzymie

Izabela Janachowska w Rzymie

Izabela Janachowska w Rzymie

Izabela Janachowska w Rzymie

Izabela Janachowska w Rzymie

Komentarze

 • Ojjjj pisze:

  Szczęśliwi to ok, ale dlaczego ciągle się dzieli sprawami w sieci? Oszalała ta kobieta!!!

 • Gość pisze:

  i fajnie że się cieszą życiem , a czy to miłość ?! nie ważne najważniejsze że obie strony teraz są szczęśliwe ona zabespieczona ( mądra dziewczyna 😉 ) używa jak może ale on również poużywa sobie młodego ciałka na stare lata hehe więc wszyscy są wygrani a wiadomo jak długo ;))

 • Gość pisze:

  Solidne zeby maja oboje

 • Gość pisze:

  Czy takie pokazywanie się ze jest ktoś bogaty ma sens ? Ktoś ciężko pracuje ma kredyt na dom i nie może sobie na to pozwolić. Bo potrzeba wpędzać ludzi w kompleksy

 • True pisze:

  Kolejna celebrytka, która przestaje przypominać siebie 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

 • Gość pisze:

  Wyskoczyli do Rzymu z fotografem który natychmiast .rozpowszechnił na cały świat gdzie państwo J spędzają walentynki. Sorry

 • Gość pisze:

  Lansu ciag dalszy.

  • Gość pisze:

   Żałosne. Koniecznie chce pokazać, że jest zakochana. Zal mi jej. Ewidentnie widać nawet na zdjęciach. Twarz zawsze odwrócone od ukochanego.

 • Gość pisze:

  Dwoje i telefon!Jakie nudne stylizacje wszystko szaro bure do Rzymu?!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×