Izabela Janachowska świętuje urodziny męża milionera. Zdjęcie w iście luksusowym klimacie

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska na Instagramie złożyła życzenia urodzinowe swojemu mężowi. Krzysztofowi Jabłońskiemu na pewno zrobiło się ciepło na sercu. Jak ona go kocha!

Izabela Janachowska w czerwcu 2014 roku wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera Krzysztofa Jabłońskiego. Para doczekała się wspólnego potomka. W maju 2019 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn – Christopher. Wielu twierdzi, że chłopiec to skóra zdjęta z ojca.

Zobacz także: Izabela Janachowska pokazała syna. Christopher to skóra zdjęta z ojca! Co za podobieństwo

O mężu Janachowskiej zrobiło się głośno w chwili, w której zadebiutował ze swoją ukochaną na salonach. Wówczas do mediów przedostały się informacje o jego lukratywnym biznesie. Spore wrażenie na wielu zrobił fakt, że Krzysztof Jabłoński jest milionerem.

Swoją karierę rozpoczął od pracy w warsztacie samochodowym. W latach 90. wyruszył na Zachód. Tam bardzo szybko stał się współwłaścicielem serwisu z autami. Jednak cały czas szukał innej drogi.

Kolejny pomysł Jabłońskiego był strzałem w dziesiątkę. Rozkręcił biznes ze świecami i w bardzo krótkim czasie firma zaczęła przynosić krocie. Jednak Krzysztof nie zamierzał spocząć na laurach i po latach zmienił branżę. W 2018 roku sprzedał biznes niemieckiemu producentowi. O szczegółach opowiedział w wywiadzie udzielonym magazynowi Puls Biznesu:

W kwietniu zostałem bezrobotnym przedsiębiorcą. Byłem dobrze zapowiadającym się golfistą i zamierzałem się temu poświęcić – mówił.

Obecnie Krzysztof Jabłoński inwestuje w rynek ślubny. Ma w tym ogromne wsparcie Izabeli Janachowskiej, która jest uważana za jedną z najlepszych specjalistek w branży. Była tancerka nie ukrywa, że umiejętności męża świetnie wpłynęły na jej biznes.

W tym wypadku chodzi o pogodzenie dwóch tych elementów. Miłość do Izy to wiadomo, ale też jest miłość Izy do całej branży. To nie jest udawane, bo ludzie to łatwo wyłapią, co jest sztuczne, robione pod publikę i mówię, że jeśli mamy taki brylant to troszeczkę jeszcze można oszlifować biznesowo i można z tego coś zrobić super fajnego – mówił Jabłoński w Kulisach sławy.

Jak widać, para stworzyła świetny duet nie tylko w życiu osobistym, ale też w pracy. W sobotę biznesmen obchodził urodziny. Nie mogło zabraknąć pięknych życzeń od jego żony.

Izabela Janachowska uczciła urodziny męża

Na Instagramie Izabeli w dniu urodzin Krzysztofa Jabłońskiego pojawił się post z życzeniami. Janachowska opublikowała wspólne zdjęcie z luksusowych wakacji i napisała kilka słów. Każdy mężczyzna chciałby takie usłyszeć.

Mój mąż, moja inspiracja i moje największe wsparcie dziś świętuje urodziny. Kochanie zdobywaj świat, spełniaj marzenia i ciesz się życiem! Bądź szczęśliwy – napisała.

Fotografia powstała na tle dubajskiego hotelu Burj Al-Arab, który uważany jest za jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie. Jest jedynym obiektem, który może pochwalić się sześcioma gwiazdkami, a dobra w tym miejscu kosztuje w najtańszej opcji około 16 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że Krzysztof jest o 27 lat starszy od żony, a mimo to stworzyli z Izą wyjątkowy związek. Miłość kwitnie, a Janachowska bardzo docenia obecność męża w swoim życiu.


Izabela Janachowska - urodziny męża

Izabela Janachowska - urodziny męża

Izabela Janachowska spędza urlop w luksusowym apartamencie w Dubaju

Izabela Janachowska spędza urlop w luksusowym apartamencie w Dubaju

Izabela Janachowska - pierwszy rodzinny spacer w 2021

Izabela Janachowska - pierwszy rodzinny spacer w 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jeśli już, to piszcie – „milionerka Izabela Janachowska świętuje urodziny męża milionera”… Jej też niczego nie brakuje… Tu nie ma bajki o Kopciuszku. Oboje się dorobili własnego, niemałego majątku

 • Bożena L. pisze:

  Nie mogę znieść pisku w Jej głosie. Wybitnie nie nadaje się do prowadzenia jakiegokolwiek programu. Na pewno nie wyszłaby za mąż, gdyby ten Pan nie był bogaty. Poza tym jest zgrabną i ładną kobietą. On też, brzydkiej by nie wziął. Ale życzę Im szczęścia.

  • Gość pisze:

   Co Ty zazdrosna , glupia kobieto wiesz o jej uczuciach.. To ze Tobie w zyciu nie poszlo to nie znaczy ze masz innych krytykowac . Puknij sie w glowe i zajmij sie szydelkowaniem..

 • Gość pisze:

  Mój Mąż nie ma instagrama ….boszsze jak ja mu złożę życzenia …..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×