Izabela Janachowska po latach ujawniła swój wstydliwy sekret. Tak zabija nudę po ślubie z milionerem

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska zdradziła jeden ze swoich wstydliwych sekretów. Gwiazda opowiedziała, co robi, aby poprawić sobie humor. Trzeba przyznać, że jest to bardzo nietypowe. 

Izabela Janachowska jest specjalistką od organizacji ślubów. Swoją przygodę zaczynała od założenia niewielkiego bloga. Z czasem spotkał się on z wielkim zainteresowaniem przyszłych panien młodych. Storna cieszyła się na tyle ogromną popularnością, by w krótkim czasie Iza zdołała rozkręcić prawdziwe ślubne imperium. Ogromną popularnością cieszy się także jej kanał na YouTubie i filmiki, które tam publikuje. Ślubne sekrety zdradziła jej cała plejada gwiazd, ostatnio Małgorzata Socha (przeczytasz tutaj).

Iza na poważnie zajęła się organizacją ślubów i wesel, a w całym kraju nie brakuje młodych par, które chcą skorzystać z jej usług. Własny biznes zaczęła rozkręcać po swoim ślubie. Gwiazda w 2014 roku wyszła za milionera Krzysztofa Jabłońskiego. Para w tym roku świętowała pierwsze urodziny swojego synka i widać, że nadal kochają się oni tak samo jak w dniu, w którym przysięgali sobie miłość do końca życia. Izabela chętnie udziela wywiadów i opowiada o swoim życiu prywatnym, ale przede wszystkim także tym zawodowym. W ostatniej rozmowie z dziennikiem Fakt zdradziła jeden ze swoich wstydliwych sekretów.

Izabela Janachowska zdradziła wstydliwy sekret

Podczas swojego ślubu Iza czuła się jak prawdziwa księżniczka. Chociaż nie obyło się bez wpadek, to i tak był to dla niej wyjątkowy dzień.

Pamiętam, że choć na ślubie miałam zepsutą fryzurę, bo opadły mi loki, a sukienka wrzynała się w talię, gdyż chciałam wyglądać szczupło i tak czułam się wtedy najpiękniej na świecie.

Gwiazda zdradziła także, jak lubi poprawiać sobie humor. Okazuje się, że gdy nikt nie widzi, zakłada na siebie suknię ślubną. Potrafi przymierzyć kilka modeli w ciągu dnia i paradować w nich po domu. Warto dodać, że Janachowska od ponad roku prowadzi salon z sukniami dla panien młodych.

Panny młode w białych sukniach wyglądają niewinnie i wyjątkowo. Gdy znów chce się tak poczuć, przymierzam ślubne kreacje. Jak nikt nie widzi, zakładam jedną za drugą i tak sobie chodzę. Każdej kobiecie polecam włożyć własną suknię ze ślubu albo poprzymierzać w sklepie. Od razu się uśmiechniecie – zdradza Izabela w rozmowie z tabloidem.

Iza ma bardzo nietypowy pomysł na dobry nastrój. Jesteśmy ciekawi, czy któraś z Was robi podobnie?


Suknia ślubna: Lazaro. Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński. Ślub w 2014 r. (fot. AKPA)

Suknia ślubna: Lazaro. Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński. Ślub w 2014 r. (fot. AKPA)

Izabela Janachowska

Fotografia: ONS

Izabela Janachowska w sukni ślubnej

Izabela Janachowska w sukni ślubnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×