Iza Janachowska i jej mąż milioner mieszkają w raju! Para pochwaliła się swoim mieszkaniem ociekającym luksusem! [WIDEO]

Izabela Janachowska dom jak mieszka?

Izabela Janachowska dom jak mieszka?

Izabela Janachowska pochwaliła się świątecznymi dekoracjami

Jak mieszka Izabela Janachowska? Tancerka wpuściła kamery do swojego luksusowego domu i pochwaliła się świątecznymi dekoracjami. Na jaki motyw przewodni postawiła? Co zwracało szczególną uwagę? Musicie to zobaczyć!

Nie jest tajemnicą, że Boże Narodzenie należy do ulubionych świąt ludzi na całym świecie. Rodzinna atmosfera, śnieg, ogień na kominku, tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie i zbliżający się koniec roku sprawiają, że te święta mają bardzo specjalne znaczenie. Nic więc dziwnego, że wszyscy chcą zadbać o jak najbardziej magiczne chwile spędzone z bliskimi. Ubieranie choinki do minimum. Światełka w oknach, świąteczne akcenty na stołach… Dla każdego coś miłego. A wśród gwiazd? Wśród gwiazd niekwestionowaną królową okazała się w tym roku Izabela Janachowska.

Gwiazda wpuściła do swojej luksusowej willi kamery i pokzała fanom jak dokładnie wyglądały jej świąteczne dekoracje. Trzeba przyznać, że miała konkretny rozmach. Zamiast jednej dużej choinki, zastawiła niemal pół domu mniejszymi choineczkami. Były w salonie, były przy kominku i przy telewizorze, otaczały niemal całą przestrzeń i wszystkie skrzyły się pięknie od sztucznego śniegu i ozdób. Nie zabrakło również domków z piernika, pierniczków czy ciast, czekających na gości na gzymsie. Stół urządzony w biało-złotej kolorystyce wyglądał jak wyjęty z prestiżowego katalogu, a motyw gwiazdki powtarzał się również wśród ozdób na choinkach, tworząc harmonijną całość.

Słowa nie są w stanie oddać tej magii. Koniecznie zobaczcie wideo!

Robi wrażenie, prawda?

Natalia Kukulska wreszcie pokazała swój słynny dom w Komorowie! Święta czuć w każdym zakamarku!

Willa Małgorzaty Rozenek zmieniła się w świąteczny raj! Gwiazda pokazała dekoracje swoich kolejnych luksusowych wnętrz!

Dom Edyty Pazura na święta zmienił się w dubajski pałac! Luksus to mało powiedziane!

Świąteczne dekoracje w domu Izabeli Janachowskiej


Iza Janachowska pokazała, jak mieszka

Iza Janachowska pokazała, jak mieszka

Wejście do domu Izabeli Janachowskiej
Choinki w salonie Izy Janachowskiej

Choinki w salonie Izy Janachowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×