Izabela Janachowska z mężem milionerem zafundowali sobie romantyczną świąteczną sesję! Widać ich dużą różnicę wieku?

Izabela Janachowska i KRzysztof Jabłoński małżeństwo

Izabela Janachowska i KRzysztof Jabłoński małżeństwo

Izabela Janachowska z mężem w świątecznym wydaniu

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński pokazali swoje urocze zdjęcie z pięknej prywatnej sesji świątecznej. W domu tancerki oraz starszego od niej o ponad 20 lat małżonka milionera już panuje świąteczny klimat. Zobacz jak pięknie wyglądają na wspólnej fotce.

Święta w domu Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego

O Izabeli Janachowskiej widzowie dowiedzieli się kilka lat temu za sprawą Tańca z gwiazdami, gdzie seksowna tancerka wystąpiła w kilku edycjach jeszcze emitowanych w TVN-ie. Fani tanecznego show kojarzą jej partnerowanie Radosławowi Majdanowi oraz Przemysławowi Salecie. Iza po swoich pląsach na parkiecie zapragnęła jednak zawiesić karierę tancerki, stała się więc prezenterką TVN Style, prowadząc z wielkim powodzeniem cykl programów o tematyce ślubnej.

Na życiowej drodze atrakcyjnej gwiazdy telewizyjnej pojawił się prawdziwy królewicz – starszy o 20 lat Krzysztof Jabłoński, milioner zajmujący się produkcją świec. Iza i Krzysztof od lat tworzą udane małżeństwo, mężczyzna nadal prowadzi swój biznes, natomiast Iza realizuje się w branży ślubnej. Oboje twierdzą, że są dla siebie stworzeni.

Ślub Izabeli i Krzysztofa był omawiany na łamach wszystkich portali plotkarskich. Z całą pewnością wówczas panna młoda odkryła w sobie ogromną smykałkę do organizowania wesel.

Podczas kilku lat małżeństwa Janachowska i Jabłoński sporo podróżują dbając o to, aby do ich związku nie wdarła się nuda. Para nie doczekała się jeszcze potomka. Na ten temat Iza nie lubi rozmawiać:

Wszyscy mnie pytają: kiedy, ile? A przecież ja mam tyle dzieci! Przez sześć sezonów mojego programu urodziło się parę bobasów. Poza tym to tak intymna sprawa, że chciałabym ją zostawić tylko dla nas – mówiła w wywiadzie.

Małżonkowie poczuli już świąteczny klimat, zatem na profilu Izy pojawiła się piękna fotka z ukochanym:

  U nas panuje już świąteczna atmosfera i rodzinny klimat – napisała Iza

A jak w waszych domach, czuć już święta?

Izabela Janachowska już nigdy nie zatańczy?

Tylko u nas! Izabela Janachowska zdradziła, ile miała sukni ślubnych [wideo]

To się nazywa wystawne życie. Izabela Janachowska wynajęła panie do podcinania kwiatów i wymiany wody w wazonach . To nie koniec luksusów[WIDEO]


Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński świąteczna sesja

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński świąteczna sesja

Izabela Janachowska świąteczna sesja

Izabela Janachowska świąteczna sesja

Iza Janachowska i Krzysztof Jabłoński wakacje

Iza Janachowska i Krzysztof Jabłoński wakacje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×